Wigry ostudzone w Zamościu - Podsumowanie 12. kolejki II ligi gr. wschodniej

Pięć zwycięstw gospodarzy przy dwóch triumfach gości i dwóch bezbramkowych remisach - tak grano w 12. kolejce spotkań II ligi gr. wschodniej. Strzelono łącznie 21. bramek.

W tym artykule dowiesz się o:

Hetman Zamość przełamał strzelecką niemoc, pokonując Wigry Suwałki aż 4:1. Co ciekawe to suwalczanie od 15. minuty prowadzili po bramce Daniela Ołowniuka. Do końca meczu to jednak wyłącznie gospodarze trafiali do siatki i zasłużenie wygrali. Rozmiary zwycięstwa zaskakują, zważywszy na ostatnią wysoką formę Wigier. Hetman przez niemal całą drugą połowę grał w dziesiątkę, a mimo to potrafił strzelić dwie bramki, podwyższając prowadzenie.

Wysokie wyjazdowe zwycięstwa odniosły Sandecja Nowy Sącz i Ruch Wysokie Mazowieckie. Sandecja pokonała w Pińczowie Ponidzie Nidę 4:1, a Ruch ograł w Brzesku Okocimskiego 3:0. Podopieczni Jarosława Araszkiewicza źle rozpoczęli mecz z Ponidziem. W 13. minucie gola dla gospodarzy z karnego uzyskał Łukasz Mika. Sandecja grała jednak spokojnie i dopięła swego. Tego dnia szybkie kontry gości okazały się zabójcze dla miejscowej drużyny.

Trener Ruchu Wysokie Mazowieckie Piotr Zajączkowski po niedzielnym meczu z Okocimskim mógł odetchnąć z ulgą. Jego podopieczni nareszcie zagrali na miarę możliwości i pewnie zgarnęli trzy oczka. Bramki dla mleczarzy zdobyli Michał Twardowski, Grzegorz Jóźwiak i Wojciech Kobeszko.

Wyniki wszystkich spotkań 12. kolejki II ligi gr. wschodniej:

Start Otwock - Przebój Wolbrom 1:0 (0:0)

1:0 - Keska 47'

Górnik Wieliczka - Concordia Piotrków Trybunalski 2:0 (1:0)

1:0 - Kisiel 45'

2:0 - Kisiel 58'

OKS 1945 Olsztyn - ŁKS Łomża 2:0 (0:0)

1:0 - Różowicz 76'

2:0 - Łukasik 87' (k.)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kolejarz Stróże 2:1 (2:1)

4:1 - Migalewski 65'

Ponidzie Nida Pińczów - Sandecja Nowy Sącz 1:4 (1:1)

1:0 - Mika 13' (k.)

1:1 - Bania 41'

1:2 - Bania 62' (k.)

1:3 - Żyła 68'

1:4 - Skrzypek 75'

Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz 0:0

Okocimski KS Brzesko - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:1)

0:1 - Twardowski 44'

0:2 - Jóźwiak 53'

0:3 - Kobeszko 85'

Stal Poniatowa - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!