Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wyniki II ligi gr. zachodniej

 Redakcja
Redakcja

1. kolejka - 23 lipca/23 sierpnia
Tur Turek - Bałtyk Gdynia 0:0
Ruch Zdzieszowice - Nielba Wągrowiec 4:1
Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice 1:4
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin 1:2
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 1:1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2:0
GKS Tychy - Górnik Wałbrzych 1:0
MKS Kluczbork - Czarni Żagań 1:1

2. kolejka - 30/31 lipca/10 sierpnia
Bytovia Bytów - GKS Tychy 0:4
Miedź Legnica - Raków Częstochowa 2:1
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik 4:0
Nielba Wągrowiec - Elana Toruń 1:2
Bałtyk Gdynia - Ruch Zdzieszowice 2:2
MKS Kluczbork - Tur Turek 0:2
Jarota Jarocin - Chrobry Głogów 1:0
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz 2:1
Czarni Żagań - Górnik Wałbrzych 2:1

3. kolejka - 6/7 sierpnia
Tur Turek - Czarni Żagań 3:0 wko
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 1:1
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 3:0
Energetyk ROW Rybnik - Nielba Wągrowiec 0:0
Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz 1:2
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:1
Raków Częstochowa - Jarota Jarocin 1:1
GKS Tychy - Miedź Legnica 1:2
Górnik Wałbrzych - Bytovia Bytów 1:2

4. kolejka - 13/14/15 sierpnia
Czarni Żagań - Bytovia Bytów 1:2
Miedź Legnica - Górnik Wałbrzych 5:0
Jarota Jarocin - GKS Tychy 0:0
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2:1
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2:3
Nielba Wągrowiec - Calisia Kalisz 2:2
MKS Kluczbork - Elana Toruń 2:1
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 1:2
Bałtyk Gdynia - Energetyk ROW Rybnik 1:1

5. kolejka - 19/20 sierpnia
Elana Toruń - Tur Turek 2:0
Ruch Zdzieszowice - Czarni Żagań 1:2
Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork 0:1
Calisia Kalisz - Bałtyk Gdynia 3:2
Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec 4:3
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 1:0
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:2
Górnik Wałbrzych - Jarota Jarocin 2:0
Bytovia Bytów - Miedź Legnica 2:0

6. kolejka - 27/28 sierpnia/28 września
Jarota Jarocin - Bytovia Bytów 1:2
Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych 0:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1:3
Nielba Wągrowiec - Raków Częstochowa 0:0
Bałtyk Gdynia - Chrobry Głogów 0:0
MKS Kluczbork - Calisia Kalisz 0:1
Tur Turek - Energetyk ROW Rybnik 0:0
Ruch Zdzieszowice - Elana Toruń 1:0
Miedź Legnica - Czarni Żagań 6:0

7. kolejka - 2/3/4 września
GKS Tychy - Nielba Wągrowiec 0:1
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 3:2
Elana Toruń - Czarni Żagań 1:0
Energetyk ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice 0:1
Calisia Kalisz - Tur Turek 3:1
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork 0:4
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec 3:1
Miedź Legnica - Jarota Jarocin 1:0
Raków Częstochowa - Bałtyk Gdynia 1:0

8. kolejka - 9/10 września
Czarni Żagań - Jarota Jarocin 1:3
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 1:1
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 0:0
Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych 1:1
Bałtyk Gdynia - GKS Tychy 0:0
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa 4:2
Tur Turek - Chrobry Głogów 0:0
Ruch Zdzieszowice - Calisia Kalisz 1:0
Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik 3:2

9. kolejka - 14 września
Energetyk ROW Rybnik - Czarni Żagań 3:1
Calisia Kalisz - Elana Toruń 1:2
Chrobry Głogów - Ruch Zdzieszowice 1:0
Raków Częstochowa - Tur Turek 2:3
GKS Tychy - MKS Kluczbork 1:0
Górnik Wałbrzych - Bałtyk Gdynia 0:1
Bytovia Bytów - Nielba Wągrowiec 3:0
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Jarota Jarocin - Chojniczanka Chojnice 1:2

10. kolejka - 17/18 września
Czarni Żagań - Chojniczanka Chojnice 0:3 wko
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin 1:1
Nielba Wągrowiec - Miedź Legnica 0:2
Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów 1:1
MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych 0:1
Tur Turek - GKS Tychy 1:2
Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa 0:0
Elana Toruń - Chrobry Głogów 1:3
Energetyk ROW Rybnik - Calisia Kalisz 2:2

11. kolejka - 24/25 września
Calisia Kalisz - Czarni Żagań 5:1
Chrobry Głogów - Energetyk ROW Rybnik 2:2
Raków Częstochowa - Elana Toruń 3:3
GKS Tychy - Ruch Zdzieszowice 4:0
Górnik Wałbrzych - Tur Turek 2:0
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork 0:3
Miedź Legnica - Bałtyk Gdynia 2:0
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 5:3
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 0:0

12. kolejka - 30 września/1/2 października
Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Nielba Wągrowiec - Chojniczanka Chojnice 5:3
MKS Kluczbork - Miedź Legnica 2:0
Tur Turek - Bytovia Bytów 2:0
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych 1:1
Elana Toruń - GKS Tychy 0:1
Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa 2:4
Calisia Kalisz - Chrobry Głogów 0:1
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1:0

13. kolejka - 7/8/9 października
Chrobry Głogów - Czarni Żagań 2:1
GKS Tychy - Energetyk ROW Rybnik 3:0
Górnik Wałbrzych - Elana Toruń 3:0
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 2:0
Miedź Legnica - Tur Turek 1:0
Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec 2:0
Raków Częstochowa - Calisia Kalisz 2:1
Jarota Jarocin - MKS Kluczbork 2:0

14. kolejka - 12 października
Czarni Żagań - Nielba Wągrowiec 2:0
Bałtyk Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 3:3
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice 1:1
Tur Turek - Jarota Jarocin 2:3
Ruch Zdzieszowice - Miedź Legnica 1:0
Elana Toruń - Bytovia Bytów 1:2
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 2:0
Calisia Kalisz - GKS Tychy 1:1
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2:1

15. kolejka - 15/16 października
Raków Częstochowa - Czarni Żagań 0:1
GKS Tychy - Chrobry Głogów 2:0
Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:1
Bytovia Bytów - Energetyk ROW Rybnik 3:1
Miedź Legnica - Elana Toruń 0:1
Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice 4:2
Chojniczanka Chojnice - Tur Turek 5:1
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 2:2
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia 0:0

16. kolejka - 22/23 października
Czarni Żagań - Bałtyk Gdynia 1:0
MKS Kluczbork - Nielba Wągrowiec 4:0
Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec 0:3
Ruch Zdzieszowice - Chojniczanka Chojnice 2:2
Elana Toruń - Jarota Jarocin 0:0
Energetyk ROW Rybnik - Miedź Legnica 2:1
Calisia Kalisz - Bytovia Bytów 2:2
Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych 2:1
Raków Częstochowa - GKS Tychy 1:4

17. kolejka - 29/30 października
GKS Tychy - Czarni Żagań 1:1
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa 4:1
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 1:3
Miedź Legnica - Calisia Kalisz 3:0
Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń 2:5
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice 0:1
Nielba Wągrowiec - Tur Turek 0:2
Bałtyk Gdynia - MKS Kluczbork 1:1
Jarota Jarocin - Energetyk ROW Rybnik 3:3

18. kolejka - 4/5/6 listopada
Czarni Żagań - MKS Kluczbork 2:1
Bałtyk Gdynia - Tur Turek 0:1
Nielba Wągrowiec - Ruch Zdzieszowice 1:1
Zagłębie Sosnowiec - Elana Toruń 1:2
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 1:1
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:1
Górnik Wałbrzych - GKS Tychy 0:0
Jarota Jarocin - Calisia Kalisz 3:1

19. kolejka - 12/13 listopada
Górnik Wałbrzych - Czarni Żagań 0:0
GKS Tychy - Bytovia Bytów 1:1
Raków Częstochowa - Miedź Legnica 0:6
Chrobry Głogów - Jarota Jarocin 0:1
Calisia Kalisz - Chojniczanka Chojnice 0:3
Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 3:2
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 0:1
Ruch Zdzieszowice - Bałtyk Gdynia 1:1
Tur Turek - MKS Kluczbork 0:0

20. kolejka - 19/20 listopada
Czarni Żagań - Tur Turek 1:0
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice 2:2
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2:0
Nielba Wągrowiec - Energetyk ROW Rybnik 2:0
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec 2:3
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 0:1
Jarota Jarocin - Raków Częstochowa 0:0
Miedź Legnica - GKS Tychy 1:2
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych 1:1

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (54):

Zobacz więcej komentarzy (41)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×