Ibrahimović strzelał nie tylko dużo, ale też pięknie! Zobacz bramki gwiazdy PSG (wideo)

Zlatan Ibrahimović w pojedynku Ligi Mistrzów z Anderlechtem zdobył gola piętą oraz cudownym strzałem w okienko. To trzeba zobaczyć!

Konrad Kostorz
Zlatan Ibrahimović zachwycił już w sobotnim pojedynku ligi francuskiej, popisując się fenomenalnym uderzeniem w stylu... skorpiona. Tamto zagranie było jednak jedynie preludium do tego, co Szwed pokazał w Lidze Mistrzów.

"Ibra" aż czterokrotnie pokonał Thomasa Kaminskiego, popisując się znakomitą techniką w 22. minucie i strzałem jak z armaty w 36. minucie. Ładny był również gol na 5:0, zdobyty dzięki precyzyjnemu uderzeniu w kierunku dalszego rogu.

32-latek w trwającej edycji Ligi Mistrzów zdobył już 6 goli, a łącznie jego dorobek to 37 bramek. Zlatanowi brakuje jeszcze 5 trafień, by wskoczyć do czołowej "10" najlepszych strzelców w historii Champions League.

RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain 0:5 (0:3)
0:1 - Ibrahimović 17'
0:2 - Ibrahimović 22'
0:3 - Ibrahimović 36'
0:4 - Cavani 52'
0:5 - Ibrahimović 62'

Zlatan Ibrahimović nie przestaje zadziwiać, kapitalny gol snajpera PSG (wideo)