Anglia: Debiut Dariusza Dudki okraszony żółtą kartką

Dariusz Dudka zadebiutował w The Championship w zespole Birmingham City. Polak na boisku pojawił się w drugiej połowie i wyróżnił się żółtą kartką.

Bartosz Zimkowski

Dariusz Dudka w meczu Birmingham City - Blackpool pojawił się na murawie w 49. minucie przy stanie 1:1. Wystąpił na środku pomocy, a w 70. minucie otrzymał żółtą kartkę za faul. Pojedynek zakończył się remisem 1:1. Birmingham zajmuje 20. miejsce w The Championship.

69 minut w barwach Nottingham Forest rozegrał Radosław Majewski. Jego zespół zremisował z Burnley FC 1:1.

Czyste konto zachował Tomasz Kuszczak, a Brighton and Hove ograło Wigan Athletic 1:0. Całe spotkanie na ławce rezerwowych Barnsley FC przesiedział Tomasz Cywka.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Czy Dudka powinien wrócić do kadry, jeśli zacznie regularnie grać?