Ligue 1: Festiwal remisów

Aż cztery remisy odnotowano w wieczornych spotkaniach 14. kolejki Ligue 1. Jedno oczko zainkasowało m. in. Girondins Bordeaux Ludovika Obraniaka.

Szymon Mierzyński

Żyrondyści mierzyli się na wyjeździe ze Stade Rennes i w ciągu minuty - za sprawą Cheicka Diabate - odrobili straty po golu Jeana-Armela Kany-Biyika. Naturalizowany Polak wyszedł na boisko w podstawowym składzie i opuścił je w 74. minucie, gdy zastąpił go Abdou Traore.

Podziały punktów mieliśmy jeszcze w trzech innych meczach. Jedyną drużyną, która zainkasowała komplet oczek jest FC Lorient, które rozniosło Evian TG aż 4:0.

WYNIKI SPOTKAŃ 14. KOLEJKI LIGUE 1:

piątek 22.11.2013

AC Ajaccio - Olympique Marsylia 1:3 (1:2)

0:4 - Jouffre (k.) 87'

Olympique Lyon - Valenciennes FC 1:1 (1:0)
1:0 - Gomis 17'
1:1 - Bahebeck 66'

Montpellier HSC - EA Guingamp 1:1 (0:0)
1:0 - Cabella 69'
1:1 - Giresse 77'

Stade Rennes - Girondins Bordeaux 1:1 (0:0)

->Tabela Ligue 1

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Ligue 1: PSG nie dało szans Stade Reims, Grzegorz Krychowiak przestrzelił rzut karny! (wideo)

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)