Kokpit Kibice

Decyzja ws. trenera Termaliki Bruk-Bet Nieciecza wciąż nie zapadła. "Konkrety na początku nowego roku"

Nadal nie wiadomo kto będzie trenerem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza w rundzie wiosennej. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść na początku nowego roku.
Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński

Wcześniej wydawało się, że przyszłość sztabu szkoleniowego I-ligowca rozstrzygnie się w pierwszej połowie grudnia - jeszcze przed wyjazdem zawodników na urlopy. Ten termin nie został zrealizowany, zresztą władze klubu z Małopolski mają twardy orzech do zgryzienia. Powód? Tymczasowy następca Mirosława Jabłońskiego, Krzysztof Lipecki wygrał oba mecze, w których poprowadził zespół (z Energetykiem ROW Rybnik oraz Arką Gdynia).

Czy włodarze Termaliki Bruk-Bet rozmawiali już z obecnym szkoleniowcem? - Krzysztof Lipecki spotkał się z zarządem i przedstawił nie tyle swoją wizję, co sprawozdanie z dotychczasowej pracy. Póki co nie ma jednak żadnych konkretów. Myślę, że poznamy je tuż przed zakończeniem urlopów przez piłkarzy - poinformował portal SportoweFakty.pl rzecznik prasowy klubu z Niecieczy, Andrzej Mizera.

Pozycja negocjacyjna Lipeckiego jest dość mocna. Jakie są jego szanse? Czy władze I-ligowca wezmą pod uwagę zdanie zawodników, z którymi młody trener jeszcze niedawno biegał po boisku? - W tej materii zarząd ma pełną autonomię i to od niego zależy decyzja. Nie ma natomiast wątpliwości, że zarówno szkoleniowiec, jak i drużyna dobrze wywiązali się ze swoich zadań - dodał Mizera.

Ekipa z Niecieczy wznowi treningi 13 stycznia. Obecnie zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Który trener z najlepszym bilansem w I lidze? Jak na tle konkurencji wypadli weterani?

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×