Hubert Kotus na testach w Stali Stalowa Wola

Na testach w II-ligowej Stali Stalowa Wola pojawi się Hubert Kotus, który ostatnio występował w rezerwach chorzowskiego Ruchu.

Artur Długosz
Artur Długosz

Hubert Kotus to młodzieżowiec, który występuje w linii pomocy. W 2010 roku trafił do Ruchu Chorzów, gdzie przez dwa sezony grał w rozgrywkach w Młodej Ekstraklasy. Wiosnę sezonu 2012/2013 piłkarz spędził w Warcie Poznań, a następnie wrócił do Chorzowa, gdzie występował w III-ligowych rezerwach Niebieskich. - Cel jest jasny. Stal Stalowa Wola chce w tym sezonie wywalczyć sobie awans do pierwszej ligi. Myślę, że Hubert Kotus, który jest czterokrotnym reprezentantem Polski do lat 20, może znacznie pomóc Stalówce w realizacji tego zadania. Trener Paweł Wtorek powinien mieć z Huberta bardzo dużo korzyści. Po pierwsze - przez pół roku ma on jeszcze status młodzieżowca, a po drugie - może on występować zarówno na lewym skrzydle jak i lewej stronie obrony - charakteryzuje zawodnika jego menedżer, Konrad Kaźmierczak.

Do Stali z wypożyczenia wrócił także Michał Mistrzyk. Na wtorkowych zajęciach zielono-czarnych ma pojawić się także inny młodzieżowiec, Rafał Lisiecki. To również pomocnik, który jest wychowaniem Olimpii Elbląg.

Piłkarze Stali Stalowa Wola dość niespodziewanie po rundzie jesiennej plasują się w czubie tabeli. Pomimo tego, że Stalówka dysponuje jednym z najniższych budżetów w lidze, to w całej rundzie jesiennej spisywała się bardzo dobrze. Zielono-czarni byli nawet przez chwilę liderem zestawienia, a ostatecznie na zakończenie jesiennych zmagań uplasowali się na czwartym miejscu.

Niedawno, decyzją rady nadzorczej spółki, nowym prezesem klubu został Mariusz Szymański. Szymański, wcześniej członek rady nadzorczej, pełnił już tymczasowo obowiązki prezesa od listopada, po rezygnacji Grzegorza Zająca.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×