Sparingowo: Porażka Korony po golu Bilińskiego

W pierwszym sparingu w czasie zgrupowania w Hiszpanii Korona Kielce przegrała 1:2 z 5. zespołem rumuńskiej ekstraklasy Dinamem Bukareszt.

Maciej Kmita

Złocisto-krwiści objęli prowadzenie już w 4. minucie za sprawą Jacka Kiełba, który trafił do siatki Dinama strzałem z narożnika pola karnego. W 33. minucie Zbigniew Małkowski skapitulował po uderzeniu Ionuta Serbana z rzutu wolnego. Wynik w 56. minucie ustalił Kamil Biliński, dobijając do bramki Korony zablokowany strzał kolegi z zespołu.

Kolejnym rywalem Korony podczas obozu w Turcji będzie 1 lutego FK Łubimec 2007.