Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Agent Obraniaka: Ludovic chce grać w Bundeslidze, ale nie wszystko jest już ustalone

Czy w ostatnim dniu okna transferowego Ludovic Obraniak zamieni Girondins Bordeaux na Werder Brema? Według niemieckiego Bildu, nie jest to jeszcze przesądzone.
Konrad Kostorz
Konrad Kostorz

W czwartek francuski L'Equipe poinformował, że Ludovic Obraniak przechodzi z Girondins Bordeaux do Werderu Brema. Niemiecki klub doniesień tych nie potwierdził, ujawniając jedynie, że prowadzi rozmowy z reprezentantem Polski.

Na finalizację negocjacji pozostało niewiele czasu, ponieważ okno transferowe za naszą zachodnią granicą zamyka się już w piątkowe popołudnie. - Nie mogę i nie chcę podawać każdej informacji o toku rozmów na bieżąco. To gorący okres - ucina dyrektor sportowy Hanzeatów Thomas Eichin.

Agent Obraniaka ujawnia, że temat przejścia zawodnika do klubu z Weserstadion jest aktualny. - Pragnieniem Ludovika są występy w Bundeslidze, a Werder stanowi dla niego interesującą opcję. Doszło do wymiany informacji na temat możliwości transferu, ale nie wszystko jest już ustalone, a sprawy nie zaszły tak daleko, jak zostało to przedstawione - tłumaczy Daniel Neuber.

Według Bildu strony różnią się co do dwóch kwestii: Werder proponuje Obraniakowi 2,5-letni kontrakt, zaś piłkarz chciałby umowy o rok dłuższej, a ponadto bremeńczycy kwotę odstępnego opiewającą na 2 mln euro woleliby zapłacić Bordeaux w ratach, podczas gdy Francuzi chcieliby otrzymać całą kwotę natychmiast.

Mimo istniejących rozbieżności transfer 28-latka do Bundesligi powinien dojść do skutku, zwłaszcza że Werder zrezygnował ze starań o innego pomocnika, Diego Perottiego z Sevilli.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Werder Brema to odpowiedni kierunek transferu do Obraniaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
bild.de

Komentarze (2):

 • eXpErT Zgłoś komentarz
  Ciekawe ile Werder chce mu płacić pensji bo właśnie chyba to, jest tym impulsem do zmiany klubu. Bordeaux płaci Obraniakowi 2mln euro rocznie i jest przecież aktualnie lepszym klubem od
  Czytaj całość
  Werderu, gdyż od czasu do czasu złapie się chociaż do LE. Poza tym fajnie malownicze miasto i dobre wino :D Jest przecież też aspekt językowy, bo Ludo po niemiecku raczej nie mówi (z Kobylańskim po polsku się też nie dogada...)
  • Arcadius Zgłoś komentarz
   Skoro Nawałka pewnie go powoła to dobrze, że przechodzi do Werderu. Będzie okazja żeby go zobaczyć jak gra w klubie, bo ligi francuskiej nie oglądam.
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×