Anglia: Debiut Parzyszka, gol Cywki

Piotr Parzyszek zadebiutował w Charltonie Athletic, a gola w barwach Barnsley zdobył Tomasz Cywka. Obaj zaczęli swoje mecze na ławce rezerwowych.

Bartosz Zimkowski

Piotr Parzyszek kilka dni temu podpisał 4,5-letni kontrakt z Charltonem Athletic i w sobotnim spotkaniu z Birmingham City otrzymał szansę debiutu, pojawiając się na murawie w 87. minucie przy stanie 0:2. Takim też wynikiem zakończył się mecz.

Bramkę w barwach Barnsley FC zaliczył Tomasz Cywka, który uzyskał ją w pojedynku z Ipswich Town (2:2). Dla Polaka było to czwarte trafienie w sezonie.

Dla Nottingham Forest nie zagrał Radosław Majewski - cały mecz na ławce rezerwowych. Z kolei czyste konto zachował Tomasz Kuszczak - Brighton and Hove wygrało z Doncaster Rovers 1:0. 84 minuty dla Leicester City zaliczył Marcin Wasilewski. Pojedynek z Watford zakończył się remisem 2:2.