Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Flota Świnoujście ma nowego skrzydłowego

Sebastian Kamiński podpisał roczny kontrakt ze świnoujskim klubem. To piąte wzmocnienie zespołu Bogusława Baniaka przed rundą wiosenną.

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski

Sebastian Kamiński jest 22-letnim bocznym pomocnikiem, który może występować także w ataku. Grał m.in. w Promieniu Opalenica, Gryfie 95 Słupsk, a ostatnio w KS-ie Polkowice.

Po wycofaniu się polkowickiego klubu z rozgrywek miał wolną rękę w poszukiwaniu pracodawcy. W styczniu oblał testy w Chojniczance Chojnice, po czym trafił do Świnoujścia i przekonał do siebie Bogusława Baniaka.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Kamiński to piąte wzmocnienie Floty Świnoujście. Wcześniej kontrakty podpisali Darko Brljak, Klimas Gusocenko, Łukasz Sołowiej oraz Jakub Pułka.

Koniec nigeryjskiej Floty Świnoujście. Christian Nnamani rozwiązał kontrakt

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2)
  • DariuszPortowiec Zgłoś komentarz
    Jeszcze jakby zamiast dziesięciu piłkarzy wymienili jednego trenera to uwierzyłbym w utrzymanie
    • Bartomeul Zgłoś komentarz
      Flota trochę nawiązuje tymi wzmocnieniami do okresu, kiedy szło im nadzwyczajnie w 1 lidze, po pierwsze nie naściągała tym razem emerytów, po drugie chłopaki, którzy jeszcze mają
      Czytaj całość
      osiągnięcie przed sobą i nie mają laurów na których można spoczywać. Na pewno po tym okienku średnia wieku pójdzie w dół, oby to przełożyło się też na wyniki, bo jesienią był dramat
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×