Gorąca koncówka w Płocku (wynik)

Wisła Płock zremisowała ze Stalą Stalowa Wola 2:2. Prowadzenie w 47. minucie dał gospodarzom strzał Mierzejewskiego, który zrehabilitował się za zmarnowaną w pierwszej połowie jedenastkę. Stalówka odpowiedziała golami Treli i Salamiego. Gdy wydawało się, że goście wywiozą z Mazowsza komplet punktów, remis Wiśle zapewnił w 89. minucie Majkowski.

Dominik Polesiński

Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2:2 (0:0)
1:0 - Mierzejewski 47'
1:1 - Trela 63'
1:2 - Salami 85'
2:2 - Majkowski 89'

W 33. minucie Adrian Mierzejewski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).

Wisła Płock: Gubiec - Żytko, Belada, Jarczyk, Sielewski, Chwastek, Grudzień (82' Jugović), Krzyżanowski (46' Gęśla), Grzeszczyk (46' Kowalski), Mierzejewski, Majkowski.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Wieprzęć, Sałek, Szlęzak (57' Adamczyk), Walat (90' Gilar), Trela, Bartkowiak, Piszczek, Krawiec, Salami.

Żółte kartki: Majkowski (Wisła) oraz Krawiec, Bartkowiak, Wieprzęć, Sałek, Walat (Stal).

Czerwone Kartki: Wieprzęć /90+2 za drugą żółtą/ (Stal).

Sędzia: Andrzej Mrowiec (Katowice).