Piłkarze Miedzy Legnica: Za bardzo się cofnęliśmy (wideo)

Arka Gdynia zremisowała u siebie z Miedzią Legnica 1:1 w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Gospodarze od 17. minuty grali w osłabieniu, bo czerwoną kartką ukarany został Sławomir Cienciała.

Dawid Góra
Dawid Góra

Siły wyrównały się w 16 minut po przerwie, gdy boisko musiał opuścić Jakub Chrzanowski. Po meczu zakończonym wynikiem 1:1 piłkarze Arki podkreślali, że remis w takich okolicznościach nie jest powodem do zmartwień. Zawodnicy Miedzi nie ukrywali, iż nie wykorzystali szansy na zwycięstwo i w drugiej połowie grali zbyt bojaźliwie.

Szkoleniowiec gości Adam Fedoruk przyznał, że jest zadowolony z bramki zdobytej na wyjeździe, choć wynik mógł być jeszcze korzystniejszy. Trener Arki, Paweł Sikora, dziękował kibicom za wspaniały doping i olbrzymie wsparcie. Zawodników chwalił zaś za charakter.

Adam Fedoruk, Paweł Sikora
Adam Fedoruk cieszy się ze zdobytej bramki, Paweł Sikora dziękuje kibicom i chwali graczy za charakter
Źródło: Orange sport/x-news Michał Rzuchowski, Jakub Miszczuk
Piłkarze Arki: Nie ma co się martwić. Pokazaliśmy, że nawet w 10 umiemy sobie radzić z Miedzią
Źródło: Orange sport/x-news Wojciech Łobodziński, Andrzej Bledzewski
Piłkarze Miedzi: Jest niedosyt. W drugiej połowie za bardzo się cofnęliśmy
Źródło: Orange sport/x-news