KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Klasyfikacja Fair Play po 30. kolejce I ligi: Bez rzutów karnych

[tag=9104]Tomasz Midzierski[/tag] z Miedzi Legnica i [tag=5342]Longinus Uwakwe[/tag] z Puszczy Niepołomice biją I-ligowe rekordy. Obaj po raz trzeci byli karani czerwonymi kartkami!

Paweł Patyra
Paweł Patyra

Upomnienia w 30. kolejce:

Arka Gdynia:

Żółte kartki: Budka, Szwoch, Tomasik.

Can-Pack Okocimski Brzesko:
Żółte kartki: Brud, Kwiek, Żołądź.

Chojniczanka Chojnice:
Żółte kartki: Chyła, Feciuch, Jankowski, Radler (2).
Czerwona kartka: Radler.

Dolcan Ząbki:
-

Energetyk ROW Rybnik:
Żółta kartka: Szary.

Flota Świnoujście:
Żółte kartki: Brljak, Opałacz, Stasiak, Śpiączka.

GKS Katowice:

Żółte kartki: Czerwiński, Figiel, Gancarczyk, Pietrzak.

GKS Tychy:

-

Górnik Łęczna:
Żółte kartki: Kalkowski, Nowak.

Kolejarz Stróże:
Żółte kartki: Leszczak, Niane, Radliński, Smuczyński.

Miedź Legnica: Żółte kartki: Midzierski (2), Wołczek, Zakrzewski. Czerwona kartka: Midzierski.
Tomasz Midzierski ma na koncie już osiem żółtych kartek i środowy mecz obejrzy z trybun Tomasz Midzierski ma na koncie już osiem żółtych kartek i środowy mecz obejrzy z trybun
Olimpia Grudziądz:
Żółte kartki: Kłus (2), Piter-Bucko. Czerwona kartka: Kłus.

PGE GKS Bełchatów:
Żółte kartki: Norambuena, Turkovs, Wroński.

Puszcza Niepołomice:
Żółte kartki: Biernat, Kotwica, Uwakwe (2).
Czerwona kartka: Uwakwe.

Sandecja Nowy Sącz:
Żółte kartki: Makuch, Słaby.

Stomil Olsztyn:
Żółte kartki: Lech, Łukasik.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Żółta kartka: Jarecki.

Wisła Płock:
Żółta kartka: Wlazło.

W 31. kolejce nie zagrają: Jankowski (Chojniczanka), Norambuena (PGE GKS) - 4 żółte kartki; Opałacz, Śpiączka (Flota), Czerwiński (GKS K.), Midzierski (Miedź) - 8 żółtych kartek; Radler (Chojniczanka) - 12 żółtych kartek; Mączyński /3 z 4/ (GKS T.) - czerwona kartka.
Zagrożeni pauzą: Szromnik (Arka), Cebula, Grzegorzewski, Kwiek, Smoliński (Can-Pack Okocimski), Jędrzejczyk (Chojniczanka), Zjawiński (Dolcan), Krotofil, Kutarba, Otręba (Energetyk ROW), Arifović, Gusocenko, Zalepa (Flota), Fonfara (GKS K.), Kopczyk, Krajanowski, Zunić (GKS T.), Nowak, Sasin, Szałachowski, Woźniak, Zawistowski (Górnik), Cierpka, Tanżyna, Zakrzewski (Miedź), Banasiak, Bielawski (Olimpia), Mak Mateusz, Renusz (PGE GKS), Cholewiak, Kotwica, Nowak Ł., Wełna (Puszcza), Cabaj, Frańczak, Makuch (Sandecja), Drozdowicz, Fryc, Nowak S. (Termalica Bruk-Bet), Hiszpański, Kaczmarek, Krzywicki, Magdoń (Wisła) - 3 żółte kartki; Radzewicz (Arka), Długołęcki, Grzelak, Klepczarek (Dolcan), Gancarczyk (GKS K.), Tadrowski (Górnik), Niane, Szufryn (Kolejarz), Baran, Sawala (PGE GKS), Bartoszewicz (Miedź), Borovicanin (Puszcza), Czarnecki, Darmochwał, Głowacki, Kucharski, Lech (Stomil), Czerwiński (Termalica Bruk-Bet), Burkhardt F., Hempel, Stefańczyk (Wisła) - 7 żółtych kartek; Feciuch (Chojniczanka), Biernat (Puszcza), Mójta (Sandecja), Góralski (Wisła) - 11 żółtych kartek. Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Upomnienia ogółem: Arka Gdynia: Żółte kartki: Aleksander (2), Budka (3), Glauber (2), Jamróz, Juraszek (4), Kubowicz (2), Marcus Vinicius (2), Pruchnik (2), Radzewicz (7), Rzuchowski (4), Sobieraj (8), Szromnik (3), Szubert (2), Szwoch (3), Ślusarski, Tomasik (6), Wojowski (2). Czerwone kartki: Pruchnik, Radzewicz (2), Szubert.

Can-Pack Okocimski Brzesko:
Żółte kartki: Brud (6), Buras, Cebula (3), Darmochwał (6), Grzegorzewski (3 - 1 w Okocimskim i 2 w Miedzi), Jacek (10), Kuchta, Kwiek (3), Nawrot (6), Niechciał (5), Pączek, Ryś, Smoliński R. (3), Sobotka, Sosnowski (2), Stefański, Szewczyk (3), Ślęczka, Tatara, Termanowski, Tymiński, Wieczorek K. (2), Wojcieszyński (5), Żołądź (6).
Czerwone kartki:
Brud, Darmochwał, Jacek, Kwiek, Nawrot, Stefański, Wieczorek.

Chojniczanka Chojnice:
Żółte kartki: Bednarek (6), Chyła (10), Duda A., Feciuch (11), Gancarczyk M. (2), Ikegami, Iwanicki (4), Jałocha, Jankowski (4), Jędrzejczyk (3), Mikołajczak (9), Misztal, Mrozik (8), Mysona (5 - 3 w Chojniczance i 1 w Wiśle), Ostalczyk (2), Orłowski (3), Pląskowski (4), Radler (12), Ropiejko (2), Rybski (2 - w Chojniczance i 1 w Termalice Bruk-Bet), Szymański, Wojdyga (3), Wypij, Ziąbski.
Czerwone kartki: Bednarek, Feciuch, Mikołajczak, Radler (2).

Dolcan Ząbki:
Żółte kartki: Bazler, Długołęcki (7), Figiel M. (2), Grzelak Rafał II (7), Humerski, Jakubik (8), Klepczarek (7), Leszczyński (2), Łuszkiewicz (6 - 4 w Dolcanie i 2 w Miedzi), Matuszczyk, Matuszek (6), Mazek, Osoliński (2), Piesio (5), Sierpina, Świerblewski (4), Wiśniewski (8), Zjawiński (3).
Czerwone kartki: Jakubik, Leszczyński, Łuszkiewicz, Matuszczyk, Zjawiński.

Energetyk ROW Rybnik:
Żółte kartki: Bałuszyński, Bucek, Buchała (2), Cisse (5), Feruga (4), Gładkowski, Grolik (5), Jary (4), Kostecki (4), Krotofil (3), Kurzawa (2), Kutarba (3), Muszalik (6), Otręba (3), Płonka (2), Potirniche, Skrzeszewski, Sobczak, Staniczek (4), Szary (9), Szatkowski (2).
Czerwone kartki: Grolik, Kostecki, Otręba, Potirniche, Szary.

Flota Świnoujście:
Żółte kartki: Arifović (3), Bodziony (4), Brljak, Ekwueme (3), Gąsiński (2), Grzelak Rafał I (2), Gusocenko (3), Hosek, Jasiński (6), Kamiński S., Kieruzel (8), Kolendowicz (2), Mokwa, Mysiak (2), Niewiada (4), Nnamani, Olszar, Opałacz (8), Sołowiej (4), Stasiak (2), Szałek (4), Śpiączka (8), Wrzesień (4), Zalepa (3).
Czerwone kartki: Jasiński, Opałacz (2), Szałek.

GKS Katowice:
Żółte kartki: Cholerzyński (4), Chwalibogowski (2), Czerwiński A. (8), Duda S. (6), Figiel R. (2), Fonfara (3), Gancarczyk J. (7), Goncerz (2), Jurkowski (4), Kamiński M. (5), Napierała (2), Pietrzak (6), Pitry (4), Sadzawicki, Sylwestrzak, Wołkowicz (2), Wróbel (2), Zieliński.
Czerwone kartki: Budziłek, Gancarczyk J.

GKS Tychy:
Żółte kartki: Balul (2), Bukowiec, Carnota (6), Chomiuk (2), Docekal, Dzięgielewski (2), Gąsior (10), Grzybek, Igaz (2), Kopczyk (3), Krajanowski (6), Lisowski (4), Małkowski (2), Masternak (4), Mączyński (4), Mąka (2), Popović (2), Smółka (3), Szczęsny (2), Wodecki, Zganiacz (2), Zunić (3).
Czerwone kartki: Docekal (2), Krajanowski (2), Lisowski, Mączyński (2), Mąka.

Górnik Łęczna:
Żółte kartki: Bielak (5), Bonin, Kalkowski (5), Kozacuks (2), Mierzejewski, Mraz (3), Niedziela (2), Nikitović (6), Nowak T. (3), Prusak (2), Sasin (3), Szałachowski (3), Szmatiuk (4), Tadrowski (7), Wiązowski (2), Woźniak A. (3), Zawistowski (3), Zwoliński (4).
Czerwone kartki: Bielak (2), Mraz, Tadrowski, Woźniak.

Kolejarz Stróże:
Żółte kartki: Bajdur (3), Bocian (6), Chałas, Cichy (4), Gryźlak, Klatt, Leszczak (2), Majchrzak, Markowski (2), Niane (9), Radliński, Rocki (3), Smuczyński (5), Stefanik (6), Szufryn (7), Trochim (4), Walęciak, Wolański (2).
Czerwone kartki: Niane, Smuczyński, Stefanik, Szufryn, Trochim.

Miedź Legnica:
Żółte kartki: Bartczak, Bartoszewicz (7), Burkhardt M., Cierpka (8), Fedyna, Garuch, Grzegorzewski (2), Kasperkiewicz (2), Łobodziński (2), Łuszkiewicz (2), Madejski, Midzierski (8), Szczepaniak (4), Szymański, Tanżyna (3), Wołczek (5), Woźniczka (5), Zakrzewski (3), Zasada (5).
Czerwone kartki: Midzierski (3), Woźniczka.

Olimpia Grudziądz:
Żółte kartki: Banasiak (3), Bielawski (3), Frańczak (2), Gawęcki (6*), Kowalczyk, Kłus (6), Łabędzki (4), Mazurkiewicz (2), Pisarczuk (4), Piter-Bucko (9), Rogalski (6), Ruszkul (5), Smoliński M. (2), Staniek (4), Szczot, Śmietanko, Woźniak M. (6), Wróbel, Zabłocki (2).
Czerwone kartki: Fabiniak, Kłus, Łabędzki, Piter-Bucko (2), Rogalski (3).
* - 1 żółta kartka dla Gawęckiego została anulowana.

PGE GKS Bełchatów:
Żółte kartki:
Baran (7), Baranowski (8*), Bartosiak, Basta (4), Flis, Kirovski, Mak Mateusz (3), Mak Michał (4), Norambuena (4), Poźniak (2), Rachwał (4), Raul Gonzalez (2), Renusz (3), Sawala (7), Szymański (2), Szymorek, Turkovs, Wacławczyk, Wilusz (2), Wroński (2).
Czerwone kartki: Baran, Baranowski, Malarz, Wilusz.
* - 1 żółta kartka dla Baranowskiego została anulowana.

Puszcza Niepołomice:
Żółte kartki: Biernat (11), Borovicanin (7), Cholewiak (3), Czychowski (2), Janik (2), Kotwica (3), Lewiński (3), Lizak (2), Mikołajczyk (5), Moskwik, Nowak Ł. (3), Rodin (2), Sobieszczyk, Strózik (10), Szymonik (5), Uwakwe (14), Wallace (9), Wełna (3), Wierzba, Zaremba, Zontek (3).
Czerwone kartki: Biernat, Magdziński, Strózik (3), Szymonik, Uwakwe (3), Wallace, Zontek (2).

Sandecja Nowy Sącz:
Żółte kartki: Badaljan, Bartków (6), Besta, Bębenek (6), Cabaj (3), Certik (2), Cicman, Czarnecki (2), Fałowski (2), Frańczak (3 - 1 w Sandecji i 2 w Olimpii), Giel, Gomez (2), Górski (6), Grzeszczyk (6), Kosiorowski (3), Makuch (3), Margol (4), Mójta (11), Nasher (2), Petran (6), Słaby (5), Szarek, Szczepański (5), Traore, Zawiślan.
Czerwone kartki: Bartków, Bębenek, Certik, Fałowski, Makuch, Mójta, Słaby.

Stomil Olsztyn:
Żółte kartki: Bucholc (5), Bzdęga (4), Czarnecki (7 - 5 w Stomilu i 2 w Sandecji), Darmochwał (7 - 1 w Stomilu i 6 w Okocimskim), Dziemidowicz, Głowacki (7), Hempel (6), Jegliński (5), Kato, Kaźmierowski, Koprucki (5), Kucharski (7), Kun D. (3), Kun P., Lech (7), Łukasik (5), Łysiak, Michałowski (2), Mroczkowski (4), Papka (2), Remisz, Szymonowicz, Trzeciakiewicz (2), Warcholak, Żwir.
Czerwone kartki: Bzdęga, Czarnecki, Hempel, Koprucki, Kucharski, Mroczkowski.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
Żółte kartki: Ceglarz (2), Czerwiński J. (7), Drozdowicz (3), Foszmańczyk, Fryc (3), Horvath (2), Jarecki (6), Kaczmarczyk (2), Kiełb (4), Kopacz, Kujawa (4), Nowak S. (3), Pawlusiński, Piątek (4), Pielorz (2), Piotrowski, Pleva (8), Rybski, Sołdecki (4).
Czerwone kartki: Ceglarz, Drozdowicz, Kasprzik, Kiełb, Nowak S.

Wisła Płock: Żółte kartki: Burkhardt F. (7), Dziedzic (5), Góralski (11), Grudzień, Hempel (7 - 1 w Wiśle i 6 w Stomilu), Hiszpański (3), Janus, Kacprzycki, Kaczmarek (3), Kiełpin, Krzywicki (3), Magdoń (3), Mysona, Nadolski (5), Radić (4), Sekulski, Sielewski (4), Stefańczyk (7), Szczepankiewicz, Wlazło (5). Czerwone kartki: Burkhardt F., Dziedzic, Góralski, Hiszpański, Magdoń, Sielewski, Stefańczyk.

Miejsce Drużyna Żk CzK K+/K- Pkt
1 Górnik Łęczna 56 5 1/2 167
2 Arka Gdynia 54 4 4/1 170
3 GKS Katowice 60 2 3/3 181
4 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 58 5 8/4 184
5 PGE GKS Bełchatów 54 4 2/4 186
6 Energetyk ROW Rybnik 65 5 2/8 198
7 Kolejarz Stróże 59 5 7/3 202
8 Miedź Legnica 61 4 3/6 217
9 GKS Tychy 61 8 6/4 231
10 Flota Świnoujście 74 4 3/5 235
11 Can-Pack Okocimski Brzesko 71 7 1/1 249
12 Wisła Płock 68 7 5/3 258
13 Olimpia Grudziądz 69 8 5/6 262
14 Dolcan Ząbki 66 5 2/5 265
15 Stomil Olsztyn 79 6 6/4 271
16 Sandecja Nowy Sącz 83 7 6/4 290
17 Chojniczanka Chojnice 90 5 4/8 380
18 Puszcza Niepołomice 91 12 6/3 476

UWAGA: Za pierwszą żółtą kartkę danego piłkarza drużyna otrzymuje 1 punkt karny, za każdą kolejną 2, 3, itd.Za pierwszą czerwoną kartkę danego piłkarza drużyna otrzymuje 5 punktów karnych, za każdą następną tego samego zawodnika 10, 15, itd. "K+" - karne podyktowane dla zespołu, "K-" - karne podyktowane przeciwko drużynie. W przypadku równej ilości punktów o wyższej pozycji w tabeli decyduje mniejsza liczba czerwonych, żółtych kartek, a następnie ilość podyktowanych rzutów karnych przeciwko zespołowi i miejsce w tabeli ligowej po danej kolejce.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×