10 mln euro dla Clarence'a Seedorfa za odejście z AC Milan?!
Według La Gazzetta dello Sport rozstanie z trenerem będzie dla władz AC Milan bardzo kosztowne. Silvio Berlusconi i spółka próbują jednak zmniejszyć ustaloną w umowie kwotę należną szkoleniowcowi.
Konrad Kostorz
Jak donosi La Gazzetta, w umowie młodego szkoleniowca znajduje się zapis, iż w przypadku zwolnienia go w zaistniałych okolicznościach, ma otrzymać kwotę aż 10 mln euro odszkodowania! Tak ogromna suma nie zniechęca jednak sterników Milanu do zrezygnowania z Seedorfa i zatrudnienia Filippo Inzaghiego. "Super Pippo" w ciągu dwóch najbliższych dni ma już oficjalnie zostać nowym trenerem Rossonerich.
Według najnowszych informacji włoskich mediów działacze prowadzą negocjacje z Seedorfem, mające skłonić go do podania się do dymisji bądź rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. To sprawiłoby, że 38-latek otrzymałby znacznie mniejszą odprawę, a Milan zaoszczędzone środki mógłby przeznaczyć na dokonanie wzmocnień na rynku transferowym.
Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!
Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
gazzetta.it
Komentarze (1):
-
Unia Pany Zgłoś komentarz
Jeżeli to prawda to chyba padnę ze śmiechu, żeby na takim cyrku jeszcze tyle kasy dać