Zbigniew Zakrzewski odchodzi z Miedzi Legnica

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

I-ligowa Miedź Legnica za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt z 33-letnim Zbigniewem Zakrzewskim. Występował w tym klubie przez ostatnie trzy sezony.

Zbigniew Zakrzewski w legnickim klubie występował przez ostatnie trzy sezony, a w sezonie 2011/2012 miał duży udział w wywalczeniu przez Miedź awansu do I ligi. [ad=rectangle] W sumie "Zaki" rozegrał w Miedzi 85 meczów i strzelił 36 bramek (z tego 19 w pierwszym sezonie - w rozgrywkach II ligi, kiedy Miedź wywalczyła awans).

Zbigniew Zakrzewski jest kolejnym zawodnikiem, który latem odszedł z Miedzi Legnica. Z klubem pożegnali się już Grzegorz Bartczak, Piotr Kasperkiewicz, Piotr Madejski, Marcin Nowacki i Krzysztof Wołczek. Zawodnikami Miedzianki zostali już natomiast Daniel Keon i Daniel Feruga.

Miedź Legnica planuje też wzmocnić skład. - Dyskutujemy kandydatury jeśli chodzi o wzmocnienia, wspólnie podejmujemy decyzje. To nie jest tak, że ja przychodzę, wskazuję zawodnika i nie konsultuję tego z ludźmi, którzy też mają tutaj bardzo dużo do powiedzenia, a najwięcej pan prezes, bo jest naszym szefem. Tak jak on sam powiedział, trzeba liczyć na to, że drużyna jeszcze jakieś wzmocnienia będzie mieć - mówił niedawno opiekun legniczan, Wojciech Stawowy.

W niedzielę Miedź Legnica w spotkaniu sparingowym zremisowała 4:4 ze Śląskiem Wrocław. Zbigniew Zakrzewski w tym meczu już nie zagrał.

Źródło artykułu: