Oficjalnie: Pogoń Szczecin ma nowego obrońcę

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Pogoń Szczecin dokonała trzeciego letniego wzmocnienia. W ekipie Dariusza Wdowczyka zobaczymy jesienią byłego zawodnika Korony Kielce - podał oficjalny serwis klubu.

Kontrakt z Portowcami podpisał w sobotę Tomasz Lisowski. Umowa została zawarta na rok, ale jeśli współpraca obu stron będzie się układać dobrze, wówczas wejdzie w życie klauzula przedłużająca ją o kolejne dwa sezony.

29-latek trenował z ekipą ze Szczecina od niemal trzech tygodni i wystąpił w czterech sparingach. W tym okresie przekonał do swoich umiejętności sztab szkoleniowy. [ad=rectangle] - Cieszymy się, że dołącza do nas już doświadczony, ale wciąż rozwijający się piłkarz. Wierzymy, że przyjście Tomka wzmocni rywalizację w obronie. Mamy nadzieję, że zawodnik szybko udowodni swój potencjał - powiedział na łamach oficjalnego serwisu klubu zajmujący się transferami Grzegorz Smolny.

W ubiegłym sezonie Lisowski przywdziewał barwy Korony Kielce, ale zaliczył tam tylko dziewięć występów w T-Mobile Ekstraklasie (wszystkie w rundzie jesiennej).

źródło: pogonszczecin.pl

Źródło artykułu:
Komentarze (0)