Włochy: Imponujący występ Pawła Wszołka w meczu Sampdorii

Paweł Wszołek z bardzo dobrej strony pokazuje się na początku przygotowań do nowego sezonu. W sobotnim pojedynku przyczynił się do wysokiego zwycięstwa zespołu Sinisy Mihajlovicia.

Konrad Kostorz
Sampdoria Genua w pierwszym i drugim meczu kontrolnym mierzyła się z reprezentacją włoskiego regionu Valle Di Susa. Najpierw zwyciężyła 14:0, a w sobotę pokonała przeciwnika w stosunku 10:0.Paweł Wszołek pojawił się na murawie na początku drugiej połowy i niemal natychmiast kapitalnym strzałem z dystansu podwyższył prowadzenie piłkarzy ze Stadio Luigi Ferraris. W dalszej części występu polski pomocnik zapisał na swoim koncie dwie ładne asysty przy trafieniach Francesco Fedato oraz Manolo Gabbiadiniego.
"Wszołek z pewnością zwrócił na siebie uwagę trenera Mihajlovicia, ponieważ zaliczył imponujący występ" - skomentowali redaktorzy serwisu football-italia.net. Jeszcze lepiej od 22-latka wypadł napastnik Gabbiadini, który wpisał się na listę strzelców czterokrotnie.

Warto dodać, że podobnie jak Wszołek przez całą drugą połowę na boisku przebywał Bartosz Salamon.