Polski obrońca zagra w niedzielę w Premiership?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

<B>Jarosław Fojut</B> wrócił już z wypożyczenia z Luton Town do Boltonu Wanderers i znalazł się 18-osobowej kadrze Kłusaków na spotkanie 22. kolejki Premiership z Blackburn Rovers. Nie jest jeszcze pewne czy Polak znajdzie się w tym spotkaniu choćby na rezerwie, ponieważ tylko 16-stu piłkarzy jest wpisywanych do protokołu meczowego.

Początkowo agencje podawały, że Fojuta nie ma w kadrze na spotkanie z Blackburn. - Na szczęście prawda jest inna i znalazłem się w "osiemnastce" meczowej na spotkanie z Blackburn - mówi Sportowym Faktom Jarosław Fojut. - Szansa występu jest jak zwykle. Czuję, że mam formę i cieszy mnie to, że jestem zauważany u siebie w klubie - dodał.

Bolton Wanderers w piątek sprzedał do Chelsea Londyn za 15 milionów funtów Nicolasa Anelki i jest to duża strata dla Kłusaków. - Nie ma co oszukiwać się, że Bolton będzie taki sam bez Anelki, bo on był niepodważalnie naszą bardzo mocną stroną. Miejmy nadzieję, że menadżer Gary Megson znajdzie kogoś, żeby go zastąpić. Mimo wszystko skład jest wyrównany i ciągle mamy bardzo groźny zespół - zakończył Jarosław Fojut.

Źródło artykułu: