Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wojciech Pawłowski odpowiada na zarzuty

- Ostatnio na mój temat w mediach pojawiło się wiele informacji. Niestety większość z nich była nieprawdziwa - napisał na swoim profilu na Facebooku Wojciech Pawłowski.
Artur Długosz
Artur Długosz

Wojciech Pawłowski przesunięty został do rezerw Śląska Wrocław. O całej sprawie pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.


Teraz sam bramkarz przedstawił swój punkt widzenia na całą sprawę i napisał specjalny post na swoim fan page na Facebooku. Oto jego treść:

Ostatnio na mój temat w mediach pojawiło się wiele informacji. Niestety większość z nich była nieprawdziwa. Po meczu z Borussią Dortmund zespół Śląska Wrocław miał rozegrać spotkanie w Bełchatowie. Do piątku 8 sierpnia 2014 roku byłem przekonany, że w kadrze na to spotkanie się znajdę.

Popołudniu po treningu, gdy ogłoszona została lista – z niej – nie od kogoś w klubie, jak podają niektóre media dowiedziałem się, że nie jadę na mecz. Wówczas również nie zostałem poinformowany o tym, że w tym czasie mam zgłosić się na mecz zespołu rezerw.

O tym, że mam zagrać w meczu z UKP Zielona Góra dowiedziałem się nie po treningu w piątek, a w późnych godzinach wieczornych w sobotę (Niedziela w grafiku dla zawodników pierwszego zespołu również była wolna). Moje uczestnictwo w tym meczu nie było możliwe, o czym trener drugiej drużyny wiedział od kilku dni. W przypadku braku wyjazdu na mecz do Bełchatowa miałem umówione od ponad miesiąca ważne spotkanie, na którym moja nieobecność skutkowałaby karą.

Po tym zdarzeniu zostałem przesunięty do rezerw, o czym dowiedziałem się od trenera w poniedziałek. W meczu z Bielawianką Bielawa zagrałem w pełnym wymiarze czasowym i cieszę się, że wraz z zawodnikami z pierwszego zespołu pomogliśmy rezerwom Śląska w zdobyciu pierwszych punktów w tym sezonie.

W następnym meczu, w którym zagram rezerwy Śląska zmierzą się z KS Bystrzycą Kąty Wrocławskie. Zapraszam wszystkich kibiców serdecznie na mecz!

Czy Wojciech Pawłowski powinien być pierwszym bramkarzem Śląska Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna / facebook.com

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×