Thibaut Courtois trafił do szpitala!

Thibaut Courtois w 24. minucie spotkania z Arsenalem Londyn musiał opuścić boisko z powodu urazu głowy. Chwilę później Belg został odwieziony do szpitala!

Bartosz Wiśniewski

Thibaut Courtois na początku meczu z Arsenalem Londyn ucierpiał w starciu z Alexisem Sanchezem. Belg przez Chilijczyka został trafiony udem w głowę. Golkiper po otrzymaniu pomocy medycznej kontynuował grę, ale kilkanaście minut później położył się na murawie. 22-latek krwawił z ucha i został zmieniony przez Petra Cecha.

Podstawowy bramkarz Chelsea Londyn po opuszczeniu boiska został odwieziony do szpitala. Na razie nie wiadomo, jak poważny jest uraz Belga.

The Blues w derbach Londynu zwyciężyli 2:0 po bramkach Edena Hazarda i Diego Costy. Tym samym zespół Jose Mourinho, jako jedyny w Premier League nie doznał jeszcze porażki i z 19 punktami jest liderem.

Premier League: Chelsea nadal zwycięska