Leszek Ojrzyński: Kibice nie chcą widzieć takiego Podbeskidzia

W meczu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało z Piastem Gliwice 2:4. - Porażkę biorę na siebie, jest mi wstyd - mówił po meczu trener Podbeskidzia, Leszek Ojrzyński.

Łukasz Witczyk
Dla Podbeskidzia Bielsko-Biała była to siódma w tym sezonie porażka. Górale tym samym nie przerwali niekorzystnej passy w spotkaniach przeciwko Piastowi Gliwice. Na wygraną ze śląskim zespołem gracze Podbeskidzia czekają już siedem sezonów. Poniedziałkowe spotkanie lepiej rozpoczęli podopieczni Angela Pereza Garcii, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2:0.
Podbeskidzie w poniedziałkowym meczu zagrało słabo i nie zdołało nawiązać skutecznej walki z piłkarzami Piasta Gliwice. Rozgoryczenia postawą swojej drużyny po meczu nie ukrywał Leszek Ojrzyński, który porażkę z Piastunkami wziął na swoje barki. - Gratulujacje dla Piasta - byli lepszą drużyną i wygrali. Muszę przeprosić naszych kibiców, bo oni na pewno nie chcą widzieć takiego Podbeskidzia jakie zobaczyli dzisiaj. Porażkę biorę na siebie; jest mi wstyd i bardzo przepraszam - powiedział Ojrzyński.

Podbeskidzie po czternastu kolejkach zajmuje jedenastą pozycję w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Do ósmego miejsca Górale tracą trzy "oczka". Po porażce w kiepskim stylu Podbeskidzie w kolejnych meczach ma spisywać się dużo lepiej. - Gramy dalej bo nikt się nie będzie załamywał. Dostaliśmy lekcję za którą bardzo dziękuję, bo wyciągniemy wnioski z dzisiejszego meczu.  Musimy się wziąć do roboty i jestem pewien, że będzie tylko lepiej - przyznał szkoleniowiec Podbeskidzia.

Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news