Jaromir Wieprzęć: W szatni mogliśmy pośpiewać

- Przed spotkaniem miałem do zawodników prośbę - dawno nie śpiewaliśmy w szatni i pasowałoby do tego wrócić - mówił już po zwycięskim zakończeniu potyczki z Okocimskim trener Stali Stalowa Wola.

Artur Długosz
W Stalowej Woli bardzo czekano na mecz z Okocimskim Brzesko. Zielono-czarni po wcześniejszych potyczkach bez zwycięstwa chcieli się przełamać i zgarnąć trzy punkty. Stal wyszła bojowo nastawiona i już w 10. minucie po bramce Łukasza Sekulskiego objęła prowadzenie. Po przerwie zielono-czarni dołożyli jeszcze dwa gole i pewnie zwyciężyli 3:0.
- Przegraliśmy 0:3 dlatego, że po prostu w swoim polu karnym pozwalaliśmy na za dużo. Straciliśmy znowu dwie bramki ze stałych fragmentów gry, gdzie każdy miał przypisanego swojego zawodnika. Pierwsza akcja Stali zakończyła się golem. W polu karnym przeciwnika nie mieliśmy tyle miejsca, co Stal. Skończyło się tak, jak się skończyło - mówił po meczu opiekun Piwoszy, Dariusz Siekliński.

Opiekun Stalówki był natomiast bardzo zadowolony z trzech punktów. - Dziękuje moim chłopakom za walkę i za podejście do meczu, za trzy punkty. Przed spotkaniem miałem do nich prośbę - dawno nie śpiewaliśmy w szatni i pasowałoby do tego wrócić. Mi w domu nie pozwalają tego robić, nie potrafię. Więc fajnie, że teraz w szatni mogliśmy po meczu pośpiewać - komentował Jaromir Wieprzęć.

Stal była dobrze przygotowana do potyczki z Okocimskim i wiedziała, czego się spodziewać po przeciwniku. - Myślę że pierwsza połowa była wyrównana. Oglądaliśmy drużynę Okocimskiego, wiedzieliśmy jak się prezentuje i że to jest trudny przeciwnik, który potrafi grać w piłkę, być agresywny. To się potwierdziło w pierwszej połowie. Myślę, że całą robotę zrobiła druga bramka, która uspokoiła grę i doprowadziła do tego, że mój zespół po przerwie rozgrywał niezły mecz i miał jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia rezultatu. Trzeba się cieszyć z wyniku, a przede wszystkim z trzech punktów - podsumował opiekun Stalówki.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!