Wisła Płock wytransferowała obrońcę do Wigier Suwałki, waży się przyszłość dwóch innych piłkarzy

Kamil Rozmus już nie zagra w Wiśle Płock. Nafciarze wytransferowali młodego obrońcę do innego I-ligowca - Wigier Suwałki.

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
21-latek podpisał już umowę z nowym pracodawcą. - Zapewniliśmy sobie procent od ewentualnego transferu Kamila z Wigier do innego klubu - poinformował prezes Wisły, Jacek Kruszewski.W minionym sezonie Kamil Rozmus nie był pierwszoplanową postacią w ekipie Marcina Kaczmarka. Zaliczył tylko jeden występ na zapleczu ekstraklasy.
Klub z Płocka przedłużył ponadto kontrakt z Grzegorzem Wawrzyńskim. - Zawodnik związał się z nami na dwa lata, lecz tej jesieni trafi na bezpłatne wypożyczenie do II ligi. Jego nowym pracodawcą może być GKS Tychy albo Stal Stalowa Wola - wyjaśnił sternik Nafciarzy.

Nieznana jest też przyszłość Dawida Jabłońskiego. - Ten piłkarz kontynuuje testy w Stali i niedługo powinny zapaść decyzje - dodał Kruszewski.

Wawrzyński spędził miniony sezon w Pelikanie Łowicz, Jabłoński natomiast pozostawał graczem Wisły, jednak nie miał pewnego miejsca w składzie (zagrał w 11 spotkaniach I ligi).

Wisła Płock wyjechała na zgrupowanie, kadra wciąż nie została zamknięta

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×