Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Trwa przedsprzedaż biletów na mecze Miedzi

W Strefie Miedzi oraz w serwisie miedz.kupbilety.pl trwa przedsprzedaż biletów na dwa najbliższe mecze Miedzi w Legnicy: pucharowy z Podbeskidziem oraz ligowy z Chrobrym Głogów.
Artur Długosz
Artur Długosz

Cały czas trwa także sprzedaż karnetów na całą rundę jesienną, które uprawniają także do wejścia na stadion na mecze Pucharu Polski. - Zachęcamy do kupna karnetów oraz biletów na mecze Miedzi w przedsprzedaży, bo to oszczędność czasu i pieniędzy. Przypominamy, że posiadacze karnetów obejrzą nie tylko wszystkie mecze ligowe Miedzi rozgrywane tej jesieni w Legnicy, ale również spotkania Pucharu Polski - w 1/16 finału z Podbeskidziem oraz - w przypadku wygranej Miedzi - w kolejnych rundach - przekazuje Tomasz Brusiło, rzecznik prasowy klubu z Legnicy.


Ceny biletów na mecz pucharowy z Podbeskidziem są takie same, jak na spotkania ligowe z udziałem legniczan. Dodatkowo osoby, które do końca tygodnia oddadzą krew w legnickim RCKiK, otrzymają zaświadczenie, które w Strefie Miedzi mogą wymienić na bezpłatny bilet na mecz z Podbeskidziem lub Chrobrym.

RCKiK w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5 przyjmuje krwiodawców w następujących terminach: poniedziałek 7.00-16.00, wtorek 7.00-12.30, środa 7.00-17.00, czwartek i piątek 7.00-11.30.

CENNIK KARNETÓW - JESIEŃ 2015:
Trybuna A: 100 zł
Trybuna B: 70 zł
Trybuna C: 50 zł
Sektor rodzinny: 120 zł
* Jednorazowy koszt wyrobienia Karty Kibica Miedzi to 10 zł.
Dotychczas wydane Karty Kibice zachowują ważność.

CENNIK BILETÓW:
PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A: 18 zł
Trybuna B: 13 zł
Trybuna C: 13 zł
Sektor rodzinny: 20 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A: 23 zł
Trybuna B: 18 zł
Trybuna C: 18 zł
Sektor rodzinny: 25 zł

Sprzedaż karnetów oraz przedsprzedaż biletów na mecze Miedzi jest prowadzona w Strefie Miedzi na I piętrze Galerii Piastów, obok kina Helios oraz w serwisie miedz.kupbilety.pl Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 - 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 - 20.00.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×