Małe przełamanie, jałowe starcie - relacja z meczu Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom

To nie było duże widowisko. Kotwica Kołobrzeg zremisowała 0:0 z Radomiakiem Radom w 7. kolejce II ligi. Sposobu na zdobycie gola nie znalazł nawet Leandro Rossi.

Piłkarze znad morza i beniaminek podzielili się punktami i odkuli po porażce sprzed tygodnia. To główny pozytyw po meczu, który był interesujący tylko momentami, a poza tym chaotyczny z rwanym tempem.

Pierwsza połowa ze wskazaniem na Kotwicę Kołobrzeg, choć nie można stwierdzić, że prezentowała się wyraźnie lepiej od przeciwnika. Premierowe uderzenie na bramkę Michała Kuli oddał Tomasz Bejuk z woleja po dośrodkowaniu Mateusza Września. Doświadczony napastnik był bohaterem poprzedniego meczu Kotwicy na swoim stadionie. W sobotę piłka się go nie słuchała.

Radomiak Radom nie atakował ułańsko, a spokojnie przesuwał się w obronie i czekał na możliwość wyprowadzenia szybkiej akcji. Królowała więc walka w środku pola. Niezadowolony z obrazu spotkania trener Piotr Tworek wysłał na rozgrzewkę rezerwowych Kotwicy. Podstawowi zawodnicy chyba to zobaczyli i tuż przed przerwą mocniej zaatakowali. Bez efektu bramkowego.

Po przerwie beniaminek z Radomia był odważniejszy i konkretniejszy. Dużo jakości wniósł na boisko Leandro Rossi. Lider klasyfikacji strzelców urywał się obrońcom i do szczęścia brakowało mu tylko celnego strzału. W ostatnich minutach Kotwica cofnęła się głęboko tak, by uniknąć powtórki z poprzedniego meczu, w którym straciła gola w doliczonym czasie. Pod bramką Radomiaka działo się już w tym okresie już tyle co nic.

Drużyny dopisują sobie na konto punkt, przez co pozostały w górnej połowie tabeli II ligi. Za tydzień Radomiak podejmie Okocimskiego Brzesko, a Kotwica Kołobrzeg wybiera się na trudny teren Siarki Tarnobrzeg.

Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 0:0

Kotwica: Wojciech Małecki - Witold Cichy, Jakub Poznański, Wiktor Witt, Tomasz Rydzak - Mateusz Wrzesień (80' Błażej Nowak), Bruno Żołądź (64' Michał Szubert), Korneliusz Sochań, Mateusz Świechowski (78' Hubert Otręba), Piotr Azikiewicz - Tomasz Bejuk.

Radomiak: Michał Kula - Maciej Wasilewski, Norbert Jędrzejczyk, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski - Paweł Uliczny (66' Jakub Cieciura), Michał Chrabąszcz, Mateusz Radecki, Leandro, Dariusz Brągiel - Krzysztof Ropski.

Żółte kartki: Poznański, Sochań (Kotwica) oraz Ropski, Cieciura (Radomiak).

Sędzia: Paweł Malec (Łódź).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!