Artur Boruc jednym z najlepszych w meczu z Chelsea

Artur Boruc wrócił do gry po ponad miesięcznej przerwie, ale pokazał się z bardzo dobrej strony i otrzymał wysoką ocenę za mecz z Chelsea.

Szymon Mierzyński
Camerasport/Newspixpl / Camerasport/Newspix.pl

AFC Bournemouth triumfowało na Stamford Bridge 1:0, a Polak zachował czyste konto, mimo że kilka razy pod jego bramką było bardzo gorąco.

Portal goal.com ocenił Artura Boruca na "3,5" w 5-stopniowej skali. W komentarzu podkreślono, że 35-latek wyszedł obronną ręką z dwóch groźnych sytuacji w pierwszej połowie, ratując swój zespół przed utratą gola.

Nikt w ekipie Eddiego Howe'a nie dostał wyższej noty niż reprezentant Polski. Dorównali mu natomiast: Adam Smith, Simon Francis, Harry Arter oraz autor zwycięskiego trafienia Glenn Murray.

W Chelsea na "3,5" zapracowali jedynie Thibaut Courtois i Gary Cahill. Wszyscy pozostali zawodnicy mistrza Anglii zostali ocenieni niżej.

Lewandowski czwartym piłkarzem świata wg "Four Four Two"