Premier League: Norwich City i Everton na remis, było ciekawie

Remis na początek 16. kolejki Premier League. W starciu Norwich City z Evertonem padły dwa gole, a samo spotkanie układało się dość przewrotnie.

Szymon Mierzyński

Po pierwszej połowie prowadzili The Toffees, dla których gola zdobył Romelu Lukaku, który wykorzystał dośrodkowanie Gerarda Deulofeu. To był sprawiedliwy wynik, bo ekipa Roberta Martineza prezentowała się bardzo solidnie.

Tuż po przerwie Kanarki zdołały jednak wyrównać. W ogromnym zamieszaniu do siatki trafił Wes Hoolahan i ta bramka zmieniła sytuację. Everton nie miał już tyle swobody, a beniaminek mógł nawet zwyciężyć, gdyby Cameron Jerome nie zaliczył nieprawdopodobnego pudła z kilku metrów.

Ostatecznie padł wynik 1:1 i obie drużyny podzieliły się punktami. The Toffees mają ich teraz 23, zaś Norwich 14.

Norwich City - Everton 1:1 (0:1)
0:1 - Romelu Lukaku 15'
1:1 - Wes Hoolahan 47'