Stalówka straci piłkarza? Dawid Jabłoński będzie trenował z Wisłą Płock

20-letni pomocnik Dawid Jabłoński trafił do II-ligowej Stali Stalowa Wola w przerwie letniej. Został wypożyczony z Wisły Płock. Teraz I-ligowiec chce mieć tego zawodnika na treningach u siebie.

Artur Długosz
Artur Długosz
Stal Stalowa Wola / Stal Stalowa Wola

W rocznej umowie wypożyczenia istniał zapis o wcześniejszym powrocie zawodnika do macierzystego klubu jeżeli ten wyrazi taką wolę. Wisła skorzystała z tego prawa i od 4 stycznia Dawid Jabłoński zacznie treningi w Płocku. Do 15 stycznia wyjaśni się czy zostanie w drużynie lidera I ligi czy wróci do II-ligowej Stali Stalowa Wola.

Jabłoński jesienią był podstawowym zawodnikiem Stalówki. Wystąpił w 18 meczach ligowych i 4 pucharowych. 21 razy wychodził na boisko w pierwszym składzie, 11 spotkań rozegrał w pełnym wymiarze czasowym. Zdobył 3 bramki w lidze i 2 w Pucharze Polski.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×