The Championship: Saganowski tym razem nie strzelił

We wtorek rozegrano cztery mecze The Championship 31. kolejki. Nie popisał się lider rozgrywek Wolverhampton Wanderers, który zremisował na Molineux z Norwich City. Bramki w czwartym kolejnych meczu nie zdobył Marek Saganowski.

Polski snajper pojawił się w pierwszym składzie Świętych. Zagrał pełne 90 minut, a Southampton rozczarowało. Po pierwszej połowie przegrywało z Sheffield United 0:1, a dodatkowo Szable grali w osłabieniu. W 90. minucie Andrew Surman doprowadził do wyrównania i wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Jednak chwilę później Jamie Ward zapewnił Sheffield United zwycięstwo.

Rozczarował natomiast lider The Championship Wolverhampton Wanderers. Wilki zremisowały z Norwich City 3:3, a hattrickiem popisał się Sylvan Ebanks-Blake. To jednak dało tylko punkt w spotkaniu z Kanarkami. Norwich plasuje się w dolnych rejonach tabeli i ich remis na Molinex jest sensacją.

Po raz kolejny przegrał ostatni zespół ligi Charlton Athletic. The Addicks dobrze rozpoczęli spotkanie z Bristol City, bowiem prowadzili 1:0. Tuż po zmianie stron dwa gole Dale Adeboly zapewniły Piratom zwycięstwo 2:1.