Piłkarze Śląska po derbach: Daliśmy d...

Śląsk w derbowym spotkaniu przegrał na własnym stadionie z KGHM Zagłębiem Lubin. To fatalny wynik dla wrocławian, którzy są już bardzo blisko strefy spadkowej. - Straciliśmy "frajersko" bramki i teraz za to płacimy - stwierdził Tomasz Hołota.

Artur Długosz

Śląsk Wrocław gola stracił już w 1. minucie, kiedy to źle piłkę wybił Mariusz Pawełek. Kilkanaście minut później było już 2:0 dla KGHM Zagłębia Lubin. - Nie przystoi nam tak grać i osiągać takiego wyniku w derbach. Od analizy jest trener, on opowie o całej drużynie. Przykre, że nie mieliśmy tylu sytuacji co w ostatnich spotkaniach. Czasem piłkę trzeba wręcz wepchnąć do bramki. Zwłaszcza, gdy się przegrywa 0:2, bo gol kontaktowy może sporo zmienić. Nie zrobiliśmy tego i zawiedliśmy kibiców oraz samych siebie - skomentował cytowany przez slaskwroclaw.pl Adam Kokoszka.

Jeszcze ostrzejszych słów użył Tomasz Hołota. - Powiedzmy wprost - daliśmy d... Straciliśmy "frajersko" bramki i teraz za to płacimy. Niepotrzebnie się pompujemy w szatni, a później wychodzi jak wychodzi. Zostaje mi przeprosić naszych kibiców... Każdy chciał wygrać. Naprawdę się staraliśmy, ale musimy przyjąć krytykę. Co byśmy nie zrobili, to i tak liczy się wynik - powiedział pomocnik Śląska.

Śląsk Wrocław w derbowym spotkaniu przegrał z Zagłębiem Lubin 0:2. Zespół Romualda Szukiełowicza w tej chwili zajmuje trzecie od końca miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Źródło: TVP S.A.
Czy Śląsk Wrocław utrzyma się w Ekstraklasie?