Zagłębie Lubin - Sławija Sofia na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Rewanżowe spotkanie kwalifikacyjne do Ligi Europy pomiędzy Zagłębiejm Lubin a Sławiją Sofia można oglądać na żywo i za darmo w telewizji i internecie. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Bruno Szafer
PAP / Maciej Kulczyński

Mecz na żywo: Zagłębie Lubin - Sławija Sofia. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

Rewanż w ramach I rundy eliminacyjnej Ligi Europy z udziałem Zagłębia Lubin zaplanowano na 7 lipca. Rozpocznie się o godzinie 18:00. Retransmisja TV na antenie TVP Sport o 20:25. Mecz będzie dostępny również na żywo za darmo w internecie. Stream online wystartuje na platformie sport.tvp.pl. Starcie skomentuje Sławomir Kwiatkowski.

Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

W spotkaniu, które odbywało się w Bułgarii KGHM Zagłębie Lubin przegrało 0:1. Piłkarscy eksperci twierdzą, że ten wynik nie był sprawiedliwy. Lubinianie przeważali w pierwszej połowie, ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi. Sławija Sofia zdobyła bramkę w drugiej połowie, która była już bardziej wyrównana.

Najważniejszym zadaniem Zagłębia w rewanżu, który odbędzie się już w Polsce, będzie zachowanie czystego konta. Ewentualny gol rywala sprawi, że gospodarze będą musieli odpowiedzieć trzema trafieniami, aby awansować do kolejnej rundy eliminacji.

Drużyna, która okaże się lepsza w czwartkowy wieczór w następnej fazie rozgrywek zmierzy się z Partizanem Belgrad.

Początek meczu o godzinie 18:00. Transmisja w sport.tvp.pl. Retransmisja na antenie TVP Sport.