Kamil Grabara obronił rzut karny, ale jego zespół i tak doznał klęski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / NORBERT BARCZYK / PRESSFOCUS / Na zdjęciu: Kamil Grabara w barwach Ruchu Chorzów

Polski bramkarz występujący w Liverpool FC, Kamil Grabara obronił rzut karny w meczu młodzieżowej Premier League przeciwko Chelsea. Mimo tego jego drużyna przegrała 1:4.

W tym artykule dowiesz się o:

W poniedziałkowy wieczór zagrały ze sobą zespoły Liverpool FC oraz Chelsea do lat 23. Między słupkami the Reds stanął nasz rodak, Kamil Grabara. Polak bronił 90 minut i wpuścił cztery gole.

Nieco ponad 20 minut przed końcem spotkania sędzia podyktował rzut karny dla The Blues. Nasz golkiper odbił jednak uderzenie rywala, rzucając się na piłkę w kierunku swojej prawej ręki.

Grabara ma 17 lat. Do angielskiego klubu przeniósł się w styczniu z Ruchu Chorzów, podpisując umowę na trzy sezony.

{"id":"","title":""}

Czy Kamil Grabara zrobi karierę na Wyspach Brytyjskich?