Deszcz i grad nie dały grać. Mecz w Rzymie przerwany (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA /  /
PAP/EPA / /

Mecz AS Roma - Sampdoria Genua po zakończeniu pierwszej połowy został przerwany. Nad Rzymem doszło do oberwania chmury. Murawę zbombardował grad, zalane zostały zejście do szatni oraz strefa wywiadów. Spotkanie wznowiono po godzinie.

Sampdoria w momencie przerwania meczu prowadziła z Romą 2:1. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 8. minucie, gdy do siatki rywali trafił Mohamed Salah. Do remisu doprowadził Luis Muriel, a prowadzenie drużynie z Genui dał Fabio Quagliarella.

Zdjęciami z meczu na swoim Twitterze podzieliły się stacja Premium Sport oraz AS Roma.

Na boisku od pierwszej minuty pojawili się dwaj Polacy: Wojciech Szczęsny (Roma) i Karol Linetty (Sampdoria).

Piłkarze spędzili w szatni ponad trzy kwadranse. Wreszcie sędziowie po inspekcji murawy uznali, że boisko znów nadaje się do gry. Przerwa trwała godzinę. O 17:05 spotkanie zostało wznowione.

{"id":"","title":""}