Polska - Dania. Grzegorz Krychowiak: będę ciężko pracował, żeby wrócić do odpowiedniej formy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix
Newspix
zdjęcie autora artykułu

- Obecnie nie gram na sto procent swoich możliwości, ale będę ciężko pracował, żeby wrócić do odpowiedniej formy - powiedział Grzegorz Krychowiak po meczu el. MŚ Polska - Dania.

W sobotni wieczór na PGE Narodowym Polacy pokonali Danię 3:2. To pierwsze zwycięstwo Biało-Czerwonych w eliminacjach MŚ 2018.

- Nie był to nasz najlepszy mecz, ale było w nim dużo pozytywnych momentów. Pechowo straciliśmy gola, a później Duńczycy strzelili nam drugiego. Mimo trudnego spotkania, wykonaliśmy jednak dobrze swoją robotę, wygraliśmy i zdobyliśmy trzy punkty - podkreśla Grzegorz Krychowiak. - Dania była bardzo wymagającym rywalem, ale najważniejsze, że po remisie w Kazachstanie, tym razem odnieśliśmy zwycięstwo. We wtorek gramy z Armenią i będziemy chcieli zdobyć kolejne trzy punkty - zapewnia.

Krychowiak, który na razie nie wywalczył miejsca w pierwszym składzie Paris Saint-Germain, tym razem miał okazję rozegrać pełne 90 minut. Nie jest jednak do końca zadowolony ze swojej postawy.

- Obecnie nie gram na sto procent swoich możliwości, ale będę ciężko pracował, żeby wrócić do odpowiedniej formy - zapewnia jeden z najlepszych polskich piłkarzy turnieju Euro 2016.

Autor na Twitterze:

ZOBACZ WIDEO: Bartosz Kapustka: to był dla mnie duży szok, ciężko mi było w to uwierzyć

Źródło artykułu: