Vadis Odjidja-Ofoe: Ten mecz był o wiele trudniejszy, niż pokazuje to wynik

Vadis Odjidja-Ofoe po raz kolejny rozegrał bardzo dobre spotkanie. Belg przeciwko Piastowi w 19. kolejce Lotto Ekstraklasy strzelił bramkę i do tego wziął na barki rozgrywanie, a Legia wygrała aż 5:1.

Sebastian Kordek
WP SportoweFakty / Dawid Gaszyński
Mistrzowie Polski mogą być zadowoleni. Nie często bowiem na terenie rywala strzela się pięć bramek i wygrywa w tak okazały sposób. - Jesteśmy szczęśliwi, bo wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz. Po raz kolejny brakowało kilku zawodników, ale po znowu wszyscy zagrali bardzo dobrze i pokazali wysoką formę. Fajnie, że strzeliliśmy dużo goli, ale ten mecz był o wiele trudniejszy, niż pokazuje to wynik - powiedział Vadis Odjidja-Ofoe, pomocnik Legii Warszawa.

W tym roku ligowców czeka jeszcze tylko jedna kolejka. Czy piłkarze ze stolicy żałują, że to już koniec? Wszak ostatnio ich forma jest naprawdę wysoka. - Za nami dużo dobrych spotkań, ale nie mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolony z nadchodzącej przerwy. Każdy z nas jest już troszkę zmęczony. Będzie więc okazja, żeby się zresetować i skupić na drugiej części sezonu. Mam nadzieję, że wiosną będziemy na takim samym poziomie, a może jeszcze wyższym - skomentował Belg.

Przerwa świąteczno-noworoczna to też okazja do poświęcenia się bliskim, dla których w trakcie rundy jest bardzo mało czasu. - Święta spędzę z rodziną, bo nie mam dla niej na co dzień dużo czasu. Nie jest to dla nich proste, aby przybyć do Warszawy. Chciałbym więc spędzić z rodziną i przyjaciółmi miłe dni i tego samego życzę kibicom Legii - podsumował były zawodnik Norwich City.

Czy Vadis Odjidja-Ofoe zostanie w Legii dłużej, niż do końca sezonu?