Jose Mourinho: Mówią, że jestem zły, a to nieprawda

Trzeci z rzędu mecz w Premier League wygrał Manchester United. W sobotę pokonał West Bromwich Albion 2:0, a Jose Mourinho przyznał, że jego drużyna kontrolowała spotkanie przez 90 minut.

Bartosz Zimkowski
Jose Mourinho Getty Images / Chris Brunskill / Na zdjęciu: Jose Mourinho
- Sądzę, że zagraliśmy jeszcze lepiej niż w starciu z Crystal Palace, bo tam mieliśmy krótki okres w drugiej połowie, w którym straciliśmy kontrolę. Dziś tak nie było, ponieważ kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń przez 90 minut, co jest bardzo trudne - stwierdził Jose Mourinho.

Kilka dni temu brytyjskie gazety obiegła informacja, że Portugalczyk zarządził, aby wszyscy stawili się w klubie w wigilię.

- Teraz mamy dwa dni przerwy. Piłkarze na to zasługują. Niektóre informacje sugerują, że jestem złym gościem, ale nie jestem taki zły, jak przedstawiają to media. Dałem chłopakom dwa dni wolnego, bo na to zasłużyli - stwierdził Mourinho.

Kolejne spotkanie Manchester United zagra 26 grudnia z Sunderlandem na Old Trafford.