Pepe Reina: Czerwona kartka była zasłużona

Czerwona kartka dla Matiasa Silvestre była punktem zwrotnym sobotniego meczu Napoli - Sampdoria (2:1). Pepe Reina nie ma wątpliwości, że sędzia podjął słuszną decyzję.

Karol Borawski
PAP/EPA / CESARE ABBATE

Sampdoria od 30. minuty niespodziewanie prowadziła na stadionie Napoli. W 61. minucie sytuacja gości stała się trudniejsza, gdy drugą żółtą kartkę po faulu na Pepe Reinie zobaczył Matias Silvestre.

Był to punkt zwrotny sobotniego meczu. Napoli sięgnęło po trzy punkty po bramkach Manolo Gabbiadiniego i Lorenzo Tonellego.

- To był faul i czerwona kartka była właściwą decyzję - powiedział Sky Sport Italia Pepe Reina.

- Na powtórkach może tego nie widać, ale był kontakt. Silvestre nawet za mocno nie protestował - dodał bramkarz Napoli.

Po rozegraniu 19 meczów Napoli ma 38 punktów i zajmuje trzecie miejsce w Serie A.
[/urlz]Messi, Neymar, Suárez i ich koledzy z FC Barcelona walczą o cenne punkty z groźnym przeciwnikiem, Villarreal! Zobacz to 8 stycznia o 20:40 w Eleven Sports na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Toya czy Netia.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Napoli stać na walkę o mistrzostwo Włoch?