Anglia: gol Bartosza Kapustki. Leicester City rozgromione

Bartosz Kapustka strzelił bramkę dla Leicester City U-23 w meczu EFL Trophy, jednak jego drużyna przegrała z Cheltenham Town aż 1:6.

Bartosz Zimkowski
Getty Images / Nils Petter Nilsson/Ombrello
Gospodarze już po sześciu minutach cieszyli się z prowadzenia, ale ich radość trwała zaledwie 120 sekund. Wyrównał bowiem Bartosz Kapustka, który ładnie wykończył akcję Leicester City.

Lisy rzuciły się na rywali i po kwadransie z rzutu wolnego uderzył reprezentant Polski. Tym razem bramkarz nie dał się pokonać.

Kapustka był aktywny, kreował okazje, brał na siebie ciężar rozegrania piłki. Wydawało się, że kolejny gol jak padnie, to dla Leicester City. Tymczasem Cheltenham Town najpierw ponownie objęło prowadzenie, a jeszcze przed przerwą wygrywało 3:1.

Po zmianie stron istniała tylko jeden zespół - Cheltenham, który zdobył trzy gole i rozbił Leicester City aż 6:1.

Kapustka na boisku spędził pełne 90 minut i był wyróżniającą się postacią w swojej drużynie.

Cheltenham Town - Leicester City 6:1 (3:1)
1:0 - Diego De Girolamo 9'
1:1 - Bartosz Kapustka 10
2:1 - Daniel O'Shaughnessy 31'
3:1 - Diego De Girolamo 36'
4:1 - Harry Pell 65'
5:1 - Amari Morgan-Smit 79'
6:1 - Diego De Girolamo 87'

Czy Kapustka zadebiutuje w tym sezonie w Premier League?