Kamil Grosicki skomentował swój debiut

Kamil Grosicki zadebiutował w Premier League w meczu z Liverpoolem FC (2:0). Polak na boisku spędził 80 minut i dobrze zaprezentował się na KC Stadium.

Bartosz Zimkowski
Grosicki wyrósł na jedną z największych gwiazd Hull City Getty Images / Nigel Roddis / Grosicki wyrósł na jedną z największych gwiazd Hull City
Po jego dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego pierwszego gola zdobyło Hull City. Błąd w tej sytuacji popełnił Simon Mignolet, który wypuścił piłkę z rąk po strzale Harry'ego Maguire'a, a do siatki dobił ją Alfred N'Diaye.

W drugiej połowie polski skrzydłowy idealnie podał do Abela Hernandeza, który znalazł się sam na sam z bramkarzem. Jednak źle przyjął futbolówkę i nie był już w stanie posłać jej obok Mignoleta.

Grosicki boisko opuścił w 80. minucie, a chwilę później Tygrysy zdobyły drugą bramkę.

Polski skrzydłowy tak oto skomentował swój debiut:

Włącz starcie legend futbolu: Juventus FC kontra Intern Mediolan 5 lutego o 20:40 w Eleven! Zobacz to na żywo na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Toya, INEA czy Netia.

Czy Grosicki sprawdzi się w Premier League?