Piłkarze wracają do Polski - oglądaj na żywo w WP SportoweFakty

Reprezentacja Polski po godzinie 13 ląduje na lotnisku Chopina w Warszawie po niedzielnej wygranej nad Czarnogórą (2:1) w eliminacjach do mistrzostw świata. Oglądaj na żywo powrót Biało-Czerwonych na WP SportoweFakty.

Bartosz Zimkowski
PAP

Polska po golach Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka wygrała w Podgoricy z Czarnogórą 2:1 i jest liderem swojej grupy z sześciopunktową przewagą nad naszymi niedzielnymi rywalami, a także Danią.

Pierwsze trafienie snajper Bayernu Monachium zanotował w 40. minucie, idealnie strzelając z rzutu wolnego. W drugiej odsłonie mógł podwyższyć wynik, ale w dwóch świetnych okazjach nie potrafił skierować futbolówki do siatki.

Zemściło się to w 63. minucie, gdy Stefan Mugosa doprowadził do wyrównania. Ostatecznie słowo należało jednak do Biało-Czerwonych. Łukasz Piszczek po podaniu Piotra Zielińskiego przelobował bramkarza i wygraliśmy w Czarnogórze 2:1.