Bayern w przerwie wyśmiał na Twitterze BVB. Teraz wszyscy śmieją się z klubu "Lewego"

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA /  /
PAP/EPA / /

Monachijski klub był bardzo pewny siebie po pierwszej połowie półfinałowego meczu w Pucharze Niemiec. Dowodem tego jest wpis na Twitterze, który potem zemścił się na Bayernie.

Kibice zobaczyli znakomity mecz w półfinale Pucharu Niemiec. Borussia Dortmund jako pierwsza strzeliła bramkę, ale potem na boisku rządził tylko Bayern Monachium. Bawarczycy w przerwie meczu prowadzili 2:1, a Robert Lewandowski miał okazje, aby jeszcze podwyższyć rezultat.

Mistrzowie Niemiec czuli się bardzo pewnie. Widać to było nawet w portalach społecznościowych. Jednym z wpisów zakpił z BVB. Na Twitterze pojawiła się animacja z kotem w żółto-czarnych barwach. Słaby zwierzak przewraca się i spada z kanapy, co podpisano - "pierwsza połowa w formie GIFa".

W drugiej połowie jednak wiele się zmieniło. Bawarczycy marnowali kolejne okazje, a zespół Thomasa Tuchela był do bólu skuteczny. Bramki zdobyli Pierre-Emerick Aubameyang i Ousmane Dembele, a klub z Monachium przegrał 2:3.

Powyższy wpis z Twittera momentalnie zemścił się na niemieckim gigancie. Kibice z całego świata śmieją się z Bayernu, który poczuł się zbyt pewnie i został za to skarcony.