Juventus - Monaco: znamy składy, Kamil Glik zagra od 1. minuty

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA /  /
PAP/EPA / /

Massimiliano Allegri i Leonardo Jardim podali składy, w jakich Juventus Turyn i AS Monaco rozpoczną rewanżowy półfinałowy mecz Ligi Mistrzów. W drużynie lidera Ligue 1 od 1. minuty zobaczymy Kamila Glika.

W porównaniu do pierwszego starcia na Stade Louis II, w wyjściowej jedenastce Monaco nie ma Fabinho i Thomasa Lemara. Od początku wystąpią natomiast Andrea Raggi oraz Joao Moutinho.

W składzie Starej Damy nastąpiła tylko jedna roszada. Nie ma w nim Claudio Marchisio, od 1. minuty zagra z kolei Sami Khedira.

Mecz rozpocznie się o godz. 20.45. Goście są w bardzo trudnej sytuacji, bo na ich obiekcie Juventus triumfował 2:0 (po dublecie Gonzalo Higuaina).

Juventus Turyn - AS Monaco / wt. 09.05.2017 godz. 20.45

Juventus Turyn: Gianluigi Buffon - Andrea Barzagli, Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini, Dani Alves, Sami Khedira, Miralem Pjanić, Alex Sandro, Paulo Dybala, Gonzalo Higuain, Mario Mandzukić.

AS Monaco: Danijel Subasić - Andrea Raggi, Kamil Glik, Jemerson, Djibril Sidibe, Nabil Dirar, Joao Moutinho, Tiemoue Bakayoko, Bernardo Silva, Kylian Mbappe Lottin, Radamel Falcao.

Sędzia: Bjorn Kuipers (Holandia).

AKTUALIZACJA: W składzie Monaco w ostatniej chwili dokonano zmiany. Nie pojawił się w nim Nabil Dirar, od 1. minuty zagrał natomiast Benjamin Mendy.