Monaco z Glikiem przegrywa sparing

AS Monaco przegrało mecz kontrolny ze Sportingiem Lizbona 1:2. W barwach mistrzów Francji całe spotkanie rozegrał Kamil Glik.

Marek Wawrzynowski
PAP/EPA / SEBASTIEN NOGIER

Na stadionie Jose Alvalade w Lizbonie goście z AS Monaco, półfinaliści Ligi Mistrzów i mistrzowie Francji, byli bezradni przez większość starcia z trzecim zespołem ligi portugalskiej.

Środkowy obrońca reprezentacji Polski, Kamil Glik, wyszedł w pierwszym składzie swojej drużyny. W 43. minucie miał niestety "udział" przy bramce na 2:0 dla gospodarzy. Przegrał pojedynek powietrzny z Basem Dostem i Holender pokonał bramkarza gości.

Wcześniej, w 34. minucie, gola dla Sportingu Lizbona zdobył Bruno Fernandes.

Monaco strzeliło kontaktową, a właściwie honorową bramkę już w doliczonym czasie gry. W 91. minucie zdobył ją argentyński napastnik Guido Carillo.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy AS Monaco będzie w stanie powtórzyć ostatnie sukcesy w sezonie 2017/18?