Nice I liga: Raków pokazał charakter, Wigry wciąż bez wygranej

Dwa mecze rozegrano w sobotę w Nice I lidze. Ciekawy pojedynek obejrzeli kibice w Częstochowie, kolejne zwycięstwo odniósł beniaminek Puszcza Niepołomice.

Michał Piegza
Sporo emocji było w sobotę w Częstochowie. Zagłębie po wygranej w środę miało nadzieję na kolejne zwycięstwo pod trenerskim okiem Dariusza Dudka. Do przerwy goście realizowali cel, prowadząc 2:0. Jednak po zmianie stron Raków poprawił skuteczność i w cztery minuty doprowadził do wyrównania. Remis nie zadowala żadnej z drużyn.

Wciąż na zwycięstwo czekają Wigry. Zespól z Suwałk to jedyny taki zespół w Nice I lidze. W spotkaniu w Niepołomicach z Puszczą goście w 59. minucie objęli prowadzenie. Jednak dość szybko je stracili, a w końcówce dali się po raz kolejny zaskoczyć beniaminkowi. Puszcza wygrała po raz trzeci i plasuje się w czołówce tabeli.

Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (0:2)
0:1 - Lewicki 28'
0:2 - Lewicki 36'
1:2 - Petrasek 57'
2:2 - Wróbel 61'

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)
0:1 - Radecki 59'
1:1 - Ryndak 63'