Pochwały dla Grzegorza Krychowiaka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Getty Images / / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak

Reprezentant Polski został pochwalony przez angielskich dziennikarzy za ostatni pucharowy występ z Exeter City. West Bromwich Albion wygrał pierwszy mecz od momentu transferu pomocnika na Wyspy.

Krychowiak grał w Pucharze Anglii przez 85 minut. Jego klub zwyciężył na wyjeździe 2:0. Rywal nie był jednak wymagający, piłkarze Exeter City występują w czwartej lidze angielskiej.

Mimo to dziennikarze "Express & Star" wyróżnili jednak naszego piłkarza. - Był bardzo pewny w defensywie, rozegrał jeden z lepszych meczów w sezonie, przyczynił się do wygranej. To niesamowite, że Grzegorz wygrał dopiero pierwszy mecz w barwach WBA - czytamy.

Wygląda na to, że Polak zostanie w West Bromwich Albion do końca sezonu. Zagraniczne media spekulowały, że pomocnika chce wypożyczyć w styczniu Getafe i Roma.

- Pojawiały się spekulacje, że Krychowiak może opuścić drużynę w styczniu, ale widać że jest gotowy, by zostać w klubie do końca sezonu. Zwłaszcza w momencie, gdy gra regularnie - informuje "Express & Star".

Reprezentant Polski wystąpił w siedemnastu meczach dla WBA w tym sezonie. W Premier League jego klub nie wygrał spotkania od sierpnia i zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. "Baggies" tracą do bezpiecznej strefy cztery punkty.

Czy Grzegorz Krychowiak powinien odejść z WBA?