"Izak" skomentuje mecze Polaków podczas MŚ w Rosji

Piotr "Izak" Skowyrski skomentuje grupowe mecze reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata 2018 oraz finał tych rozgrywek. - Liczę, że będzie się działo - powiedział najpopularniejszy polski streamer.

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Piotr Skowyrski Materiały prasowe / Polska Liga Esportowa / Piotr Skowyrski
W czasie mistrzostw świata w Rosji, podobnie jak w trakcie EURO 2016, kibice będą mogli oglądać mecze reprezentacji Polski na stronie sport.tvp.pl z komentarzem Piotra "Izaka" Skowyrskiego.

Znany streamer i youtuber oraz właściciel drużyny Counter-Strike: Global Offensive Izako Boars już przed ostatnimi mistrzostwami Europy cieszył się ogromną popularnością wśród internetowej widowni. Spotkania EURO 2016 komentowane przez niego wspólnie z Maciejem Iwańskim były w internecie bardzo popularne.

Skowyrski znów będzie pracował z Iwańskim przy spotkaniach Biało-Czerwonych oraz przy meczu finałowym. Dwa mecze skomentuje z Warszawy, na dwa poleci do Rosji.

- To jeszcze większa szansa, żeby reprezentacja się pokazała. Liczę, że będzie się działo - skomentował.

W kwietniu tego roku Skowyrski został zwycięzcą "Wielkiej Bitwy Streamerów Fortnite", bardzo popularnej gry komputerowej, robiącej furorę na całym świecie. W bitwie wystąpiło kilkudziesięciu najpopularniejszych polskich streamerów i youtuberów.

ZOBACZ WIDEO: "Wszyscy wiedzą, gdzie leżą Katowice, że jest to Polska i jest to najlepsza impreza"
Czy będziesz oglądał mecze MŚ w Rosji z komentarzem Piotra "Izaka" Skowyrskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×