Finał PP 2018. Jarosław Niezgoda piłkarzem meczu

Legia Warszawa zdobyła Puchar Polski 2018, a jej zawodnik - Jarosław Niezgoda - został wybrany piłkarzem meczu finałowego. Nagroda jak najbardziej zasłużona.

Dawid Borek
Dawid Borek
Jarosław Niezgoda Newspix / Łukasz Delmanowicz/EDYTOR.net / Na zdjęciu: Jarosław Niezgoda

Jarosław Niezgoda, który w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji, jako pierwszy wpisał się na listę strzelców w finałowym meczu Pucharu Polski. Już w 12. minucie spotkania, po dośrodkowaniu Domagoja Antolicia, Niezgoda wpakował piłkę do siatki strzałem głową.

23-letni napastnik Legii Warszawa był też widoczny w dalszej fazie meczu, jednak nie zaowocowało to jego kolejną bramką. Drugiego gola strzelił za to jego klubowy kolega Cafu, wyprowadzając Wojskowych na prowadzenie 2:0.

Niezgoda zszedł z boiska w 74. minucie. Zmienił go Kasper Hamalainen. 25 minut później jedynego gola zdobyła Arka Gdynia. Trafienie Dawida Sołdeckiego nie pomogło jednak nadmorskiej drużynie w odmienieniu losów spotkania.

Czy Niezgoda słusznie został wybrany piłkarzem meczu?