Krychowiak poklepał kolegów po plecach. "Brawo za walkę do końca"

West Bromwich Albion z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie nadal walczy o utrzymanie w Premier League. W sobotę klub reprezentanta Polski pokonał Tottenham Hotspur 1:0. - Brawo za walkę do końca - skomentował "Krycha".

Dawid Borek
Dawid Borek
Grzegorz Krychowiak (z lewej) Getty Images / Matthew Ashton / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak (z lewej)

West Bromwich Albion wciąż ma szansę na zachowanie ligowego bytu. The Baggies ograli Tottenham Hotspur, strzelając bramkę w 92. minucie spotkania. Korzystnie dla WBA ułożył się też wynik meczu Bournemouth - Swansea City (1:0).

Grzegorz Krychowiak w sobotę zameldował się na boisku w 87. minucie. Reprezentant Polski mógł nawet strzelić gola, ale z dwóch metrów posłał piłkę nad poprzeczką. Najważniejszy jest jednak wynik jego drużyny.

- Brawo za walkę do końca - skomentował Krychowiak na Twitterze.

W ostatniej kolejce WBA zagra na wyjeździe z Crystal Palace.