"Nowy Modrić" zagra w Rzymie. Ante Corić podpisze kontrakt z AS Roma

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Srdjan Stevanovic / Na zdjęciu: Ante Corić
Getty Images / Srdjan Stevanovic / Na zdjęciu: Ante Corić
zdjęcie autora artykułu

Ante Corić przyleciał w sobotę do Rzymu. Chorwat nazywany "nowym Luką Modriciem" ma podpisać kontrakt z AS Roma. Półfinaliści tegorocznej Ligi Mistrzów zapłacą za niego Dinamo Zagrzeb 7 milionów euro.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=624]

Tottenham Hotspur[/tag], Paris Saint-Germain czy Liverpool FC. Ante Corić cieszył się w ostatnich miesiącach zainteresowaniem wielu czołowych klubów Europy. Spośród nich największą determinacją wykazali się jednak przedstawiciele AS Roma, którzy jako pierwsi zdołali osiągnąć porozumienie zarówno z samym zawodnikiem, jak i jego klubem - Dinamo Zagrzeb.

21-latek, nazywany "nowym Luką Modriciem”, został w sobotę sfotografowany na lotnisku Fiumicino w Rzymie. To oznacza, że w transfer do półfinalisty tegorocznej Ligi Mistrzów jest już na finałowym etapie. Według włoskich mediów piłkarz musi przejść już tylko testy medyczne.

Chorwat ma podpisać pięcioletni kontrakt z Giallorossi i zarabiać milion euro rocznie. Zespół Serie A zapłaci za piłkarza siedem milionów euro. Ta kwota będzie mogła wzrosnąć o kolejny milion zawarty w bonusach.

Trzykrotny reprezentant Chorwacji będzie pierwszym przedstawicielem tego kraju w historii włoskiego klubu.

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik uspokaja kibiców. "W tym roku jest o wiele lepiej"

Źródło artykułu: